Pes nechce žrať

Príspevok v téme: Pes nechce žrať
Mato228

Dobrý deň , potreboval by som poradiť . Máme doma psa 2 ročného a aj fenku 10 mesačnú . Pes už pár dní poriadne nežere len tak tak že niečo zožerie z misky ale nieje toho veĺa . Fenka má asi prvé háranie podĺa všetkého , lebo pes jej cez klietku oblizuje zadok . Keď je fenka cez deň pustená a pes v klietke , hneď keď sa klietka na psa otvorí beží za fenkou ako raketa . Môže to byť preto , že pes malo alebo skoro vôbec nežere ? Inak pes je zdravý nemá žiadné ťažkosti ani nemal . Mal s tým niekto takú skúsenosť ďakujem

Healthy818

zmenit značku granul, konzerv. Niečo mu uvar. Ani náš nechcel jesť. odmietal granule, konzervy, takže sme vymenili znakču, kupili sme mu brit a tie mu zachutili.

Novino

uvar mu trochu masa, zemiaky, lososovy olej, daj mu konzervu, uvar cestoviny, vydatne granule, toto mu davaj. Ja som psovi chlieb nikdy nedavala

Mato228

Mohol by som poprosiť niekoho o radu ak má v tom niejakú skúsenosť , či by som mohol psovi podať pangamin na zlepšenie chuti do jedla . Mohol by som mu podať Pangamin Clasik či Pangamin Bifi Plus , neuškodí mu ? Alebo ísť do trocha drahšej alternatívi a skusiť Pangamin pre psy od značky Dromy ? Ďakujem

sihkira

ak sa fenka hara a pes nie je vykastrovany, tak to bude tym. no pokial nejak moc nestrada a nie je na nom vidno, ze by mu daco bolo, asi by som to este nechala tak

jeanValjean

Zrejme máte brušné alebo iné parazitty davajte pozor co si dávate do úst!Treba zájsť so psami k veterinarovi a nechať sa vyšetriť pre istotu všetci.

Mato228

Samozrejme že aj kosti , polievky , chlieb . Takú potravu je akú psi aj konzumujú . Ja potrebujem poradiť či to môže byť v tom že málo je a to začal vtedy len keď vycítil že fena má háranie inak všetko ok a behá stále zaňou aj chce byť stále s ňou ak je vo voliere a ona pustená . A nie vyberať psovi jedálniček čo je a čo nie , s tým som stotožnený ako nič v zlom