Tlaky v trojuholníku a pod rebrami

Príspevok v téme: Tlaky v trojuholníku a pod rebrami
miraglia

V auguste mi gastroenterológ diagnostikoval erozívnu ezofagitídu a gastritídu (zápal pažeráka a žalúdka) a odvtedy beriem lieky Pantomyl a Asceton. Po určitom čase ma začalo tlačiť v trojuholníku medzi rebrami a pod rebrami, viac na ľavej strane aj pri ľavej lopatka a vyrážalo mi to do ľavého boku. V decembri sa tie bolesti vystupňovali natoľko, že som bola hospitalizovaná. Liečili ma však len infúziami a uzavreli to ako zápal žalúdka. Bolesti však pretrvávajú a už ma začal bolieť aj celý chrbát až po krížovú oblasť na ľavej strane. Nemá niekto podobné problémy a nevedel by mi poradiť ne koho sa obrátiť (už mi robili CT brucha, CT mozgu, bola som na neurologickom vyšetrení, na gastre) ?

martinmlm

Svojmu lekárovi povedz, že máš z liekov vedľajšie účinky ktoré sú uvedené na príbalovom letáčiku...pýtaj si liečbu bez chem. liekov a rady ako sa stravovať. Lekári to vedia, len je pre nich jednoduchšie a finančne výhodnejšie predávať lieky. Ak nepochodíš, tak pýtaj kartu a hladaj iného lekára. .........zamysli sa nad tým, prečo máš tráviace problémy-stresy v škole, práci, v rodine. Nauč sa vyhýbať stresom a ak sa im vyhnúť nevieš tak sa nauč na nich inak reagovať. Bylinky na žalúdok si vieš vyhladať aj sama na internete alebo v knihách, že?

miraglia

To je u nás problém,ak mi zle poradí lekár,čo sa môže stáť,preto treba info hľadať aj inde,viac hláv,viac rozunu.