Antidepresivs

Kaido

Nikki
Skor ti odporucam vyskusat prirodnu liecbu, ktora je sice drahsia no hlavne bez vedlajsich ucinkov a zdravsia.
Tak snad najlepsie na tom je cbd olej, ale treba aby bol fakt kvalitny a aby obsahoval to co ma, variant je vela napr ja si teraz objednavam od znamej seed banky RQS, ktora viem ze ma fakt kvalitu.
Dalej mozes skusit kannu, je to najsilnejsie ssri antidepresivum, rasstie iba v Juznej Afrike, objednat sa da z internetu, je to legalne.
Dalsia super vec co som teraz objavil je kratom, to ked povies nejakemu slovakovi, ani netusi o co ide no vo vychodnej azii je to uplne bezne a uzivaju to tam napr rolnici, ktori cely den musia robit. Dodava energiu, zlepsuje naladu, posobi proti uzkostiam, len zo zaciatku zacinaj z nizsimi davkami lebo ked sa to prezenie tak byva zle od zaludka, ale inak super vecicka.Najpribuznejsia rastlinka ku kratomu je prave kavovnik, da sa povedat ze kratom je taka silnejsia kava, ktora doda aj lepsiu naladku :).

Vsetko sa to da objednat z internetu a legalne.

ahjajjaj

Antidepresíva užívam preto, že po zápale mozgu sa u mňa objavila v popoludňajších hodinách atakovaná chôdza, nauzea a migrény. Neurologické výsledky mám nezmenené, nové zápalové lézie na mozgu nepribudli, zničené centrum rovnováhy v pravom vnútornom uchu mi prevzalo ľavé vnútorné ucho a z neurologického hľadiska by som mala fungovať ajko predtým. Keďže však nefungujem, vyhodnotili to ako chronický únavový syndróm a syndróm vyhorenia, s psychosomatickými prejavmi závažného charakteru. Užívam Sertralin a Prothiaden. Vo všeobecnosti však spím oveľa lepšie a viac. Nie som precitlivelá na zvuky, a situácie, ktoré ma predtým rozčuľovali ma už nerozčuľujú. Stáva sa mi však zavše, že sa mi v noci pohybujú nohy a na ten pohyb sa zobudím, alebo na začiatku užívania antidepresív som sa cítila psychicky plná činorodosti a energie, pritom som mala fyzicky od únavy atakovanú chôdzu. Evidujem pokles túžby po intímnom styku. Napriek tomu vo všeobecnosti užívanie tabletiek hodnotím kladne.

Tomaas 12345

Užívam citalec 10 mg. Citalec je najslabšie antidepresivum ale na úzkosti zaberá efektívne. Ono celkovo antidepresíva veľmi dobre zaberajú na úzkosť. Pri citalecu som prvé 2 týždne mal nespavosť a zhorsenie uzkostnych stavov. Tomuto sa ale dá predísť tým že spolu s antidepresivami budeš užívať benzodiazepin prvé dva tyzdne. Taktiež by sa mali antidepresíva užívať spolu s jedlom alebo po jedle, týmto sa zmiernia ich nežiaduce účinky. Hlavne nikdy nekonzumuj antidepresiva na prázdny žalúdok.