ZUBNÁ PASTA

Príspevok v téme: ZUBNÁ PASTA
sunnyball13

...ahojte...ak sa nad tým trochu zamyslíme, tak zubná pasta je dôležitá súčasť života :)...aj keď sa to tak nezdá....o to dôležitejšie je vedieť o nej pravdu...ak by to chcel niekto zneužiť, musí sa uznať, že pridávať nejakú škodiacu látku do nej, je priam geniálny nápad! ...rád by som bol, keby sa ozval niekto, kto dlhšie obdobie napr. 5 rokov používa pastu bez fluóru a či cíti nejaké nevýhody na svojom chrupe...je fluór so zubnej pasty pre človeka taký nebezpečný, ako sa prezentuje?...pomôže výrazne znížiť preniknutie fluóru do tela....dôkladné opláchutie zubov po každom umytí?...ospravedlňujem sa, ak tu už podobná téma bola....ale nenašiel som.....PS: dbajme o svoje zdravie sami, štát nepotrebuje ľudí, ktorí budú dlho žiť :)...ak sa nad tým zamyslíme, tak pre štát je najvýhodnejší človek, ktorý príde do dôchodku a zomrie....a to mi nechceme však! :)

dratha87

to je inak sranda, ze "sto ludi, sto chuti". mne zase zubne pasty bez fluoru velmi vyhovuju. predtym som dost trpela, ked som si umyvala zubnou pastou zuby, ktora obsahovala fluor. potom som vyskusala brilliant coco zero waste, ktora je bez a uplne super. uz by som nemenila za ziadnu inu!

akinom007

ja som skusala uz dve pasty bez floru ale nevyhovovali mi, nemala som po nich pocit umytych zubov to za prve...

jancaa

@sihkira nerobi mi to problem, kludne vam napisem blizsie informacie o nej. Zacnem tym, ze ide o naturalnu zubnu pastu, ktora je 100% veganska (nebola vobec testovana na zvieratach) a je navrhnuta tak, aby zlepsovala zdravie zubov, odstranovala zapach z ust a zaroven aby aj bielila zuby a liecila zapaly dasien a ustnej dutiny. Obsahuje aktivne cierne uhlie, ktore naturalne biely zuby a tato pasta neobsahuje fluor, SLS a PEG. Co ta este zaujima? Pytaj sa!

sihkira

ved aj Janka by nam tu mohla cosi viac o nej napisat, nie Jani? aspon by sme nemuseli vyhladavat a mali by ste to aj rychlejsie. ked mas s nou skusenosti, tak isto budes vediet aj blizsie info o nej. co obsahuje, kolko stoji, atd. :)

jancaa

@klaudinkas momentalne pouzivam brilliant coco zero waste. Vybrala som si ju preto, lebo trochu aj bieli zuby a taktiez je dobra aj na zapaly, ktore bohuzial mavam casto. Takze skusam a zatial mi vyhovuje.

jancaa

@sunnyball13 tym chces teraz povedat, ze zubnu pastu by ludia nemali pouzivat? Alebo chces niekoho nalakat na to, aby do zubnej pasty dal nejaku chemikaliu, ktora bude zabijat ludi? Co sa tyka mna, tak pred asi dvoma mesiacmi som si zakupila zubnu pastu, ktora je bez fluoru a musim uznat, ze mi viac takato pasta vyhovuje.