Stránka s kvalitným oblečením

Príspevok v téme: Stránka s kvalitným oblečením
Tutenstein_xD

Ahojte. Poznáte nejakú dobrú webovú stránku s pánskym oblečením ? Niekedy som si objednával oblečenie zo stránky Defshop, ale tam človek musel posielať peniaze vopred a dodanie niekedy trvalo skoro týždeň, pretože sklady majú v Nemecku.

Niektoré webové stránky predávajú nekvalitné oblečenie, plus niekedy veľkosť oblečenia sa vôbec nezhoduje s jeho rozmermi. Poznáte nejakú webovú stránku, kde predávajú naozaj kvalitné oblečenie ? Ďakujem za odpovede.

Lentilka4

To je vecny problem by som povedala. My sa pasujeme s dlzkami, kedze manzel je dost vysoky a vacsina veci mu je proste kratkych

alenka_radska

doporucujm mrknut na different. cz, ja tam nakupujem catso veci, a viem ze maju velmi kvalitne, znackove...

anjelik1678

tiez hladam nejaky dobry eshop, primarne pre manzela, pretoze prenho nieco zohnat je tazke, ale i pre seba. nemam rada handry, ktore sa dneska predavaju v obchodoch

Tutenstein_xD

Pozeral som to Modivo a nemajú tam najhoršie oblečenie. Možno si z tadiaľ niečo vyberiem, ale ceny sú tam dosť vysoké.

Ja som si napríklad kúpil cca 2-3 roky dozadu cez spomínaný Defshop DC pulóver za 80€, Lacoste tričko za 80€, rifle za cca 70€ a nemôžem sa sťažovať. Minul som v tom obchode vyše 800€ celkovo a s produktmi som bol spokojný. Raz čo si ale pamätám, som natrafil na veci, konkrétne na jedny tenisky, ktoré sa mi po čase začali rozpadať.

Možno ešte zájdem ku nám do Európy a navštívim Cropp Town. Tam majú poväčšine kvalitné oblečenie.

Tutenstein_xD

Lenže ja hľadám eshop, kde predávajú kvalitné oblečenie, a nie tie pofidérne eshopy, kde sa ľudia sťažujú na nekvalitné výrobky, ktoré vyzerajú po prvom vypraní ako keby ich nosili za posledných 5 rokov každý tretí deň.

Dúfam, že som to napísal dosť jasno. Hľadám radu od ľudí, ktorí si z nejakej stránky kupujú veci už niekoľko rokov a sú s výrobkami a ich kvalitou spokojní.

olejina

marnost sediva teraz je tolko stranok kde sa predava oblecenie, staci si len otvorit google a mozes hladat aj cely tyzden