ZLÉ MYŠLIENKY

Príspevok v téme: ZLÉ MYŠLIENKY
LauraRara

Keď som mala približne 12, vždy som v noci začala myslieť na veci, ktoré nechcem, aby sa stali, ale proste som si predstavovala, ako sa stanú a, že chcem, aby sa niečo také stalo, aj keď som to naozaj nechcela. Nevedela som svoje myšlienky ovládať. (Pravdepodobne zniem ako blázon.) Okolo 15 sa to zlepšilo a prestala som na také veci myslieť, lenže teraz (mám 19) sa to deje znovu. Neviem vôbec v noci spať, bojím sa zaspávať, lebo viem, že budem mať zlé myšlienky a nedá sa to zastaviť. Myslím aj na to, ako sa zabiť a najhoršie je to, že hneď ako si to poviem, viem, že tá jediná myšlienka je pravdivá. Niekedy mi príde aj zle, začne mi biť srdce, tlačiť na hrudi a v ústach sa mi nahromadí plno horkých slín, neviem však či je to z toho. Včera boli 3 hodiny ráno a aj, keď som bola neskutočne unavená a snažila som sa zaspať, nešlo to. Myslím proste na zlé veci a snažím sa tie myšlienky potlačiť, ale nejde to, takže som musela včera nejako zaspať so zapnutým YouTube videom a snažila som sa hovoriť si v hlave slová, ktoré zneli vo videu. Išlo to ťažko, ale nakoniec sa to podarilo. Neviem prečo sa to deje a potrebujem nejakú radu, ako to zastaviť.

Zuzana209

ahoj, to čo opisuješ, môže byť aj "duchovný útlak",

určite si nájdi kňaza alebo pastora, ktorí by ti vedeli pomôcť tzv modlitbami oslobodenia, alebo by ti vedeli dať kontakt, na niekoho kto robí službu oslobodenia.

Ak ti potvrdia, že tvoj problém je duchovného pôvodu, očakávaj, že budeš musieť veľa vecí v svojom živote zmeniť tak, aby sa ti to nevrátilo...najmä žiť podľa pravidiel, ktoré sú napísané v biblii

Na Slovensku sú to napr. títo kňazi: Leopold Jablonský, Jozef Maretta, Elias Vella...
Ak chceš mimo katolíckej cirkvi, odporučila by som ti nájsť pastora Alexandra Barkociho - má svoje spoločenstvo v Komárne...

vierocka66

psychika je veľmi ťažká záležitosť. Nie je to jednoduché, treba s tým bojovať, zahnať zlé myšlienky a snažiť sa vo všetkom hľadať niečo dobré, aj keď len troštičku

roberto610

Ahoj mal som to isté..mám 29rokov a pomaly ztoho vychádzam. ked chceš napíš mi na email roberto177@seznam.cz

Tomaas 12345

Trpis obsedantno kompulzivnou chorobou a teda vtieravymi myšlienkami ktoré nemajú opodstatnenie no nedokážeš na ne prestať myslieť a ničia ti život. Lieči sa to u psychiatra antidepresivami, prípadne antipsychotikami.

Almarinos

No toto mi pripomina depresiu.
Ale to by sa malo diať potom aj cez deň,ale ty opisuješ len noc.
A nie si taká dosť samotárka náhodou?
A tieto stavy su kazdy den alebo len niekedy?