neviem co dalej

Príspevok v téme: neviem co dalej
Lenuska456

Neviem co dalej so zivotom uz par rokov si hovorim ze bude to lepsie a nic. Spravila som vela veci pre zmenu nie som clovek lenivy stale rozmyslam nad niecim novym skusam ale dako sa mi nic nedari a som z toho jedine demotivovana. V mojej terajsej praci bolo fajn az doteraz. Ako som prisla po dovolenke nazad cele zle. V skratke robim tu na oddeleni este s jednym kolegom a koelgynou. Nejdem sa o nich rozpisovat ale su to najhorsi ludia vo firme podrazaci bonzaci hnusaci a nik ich nema rad. Na to som prisla casom a ludia mi to tiez uz teraz hovoria ako to tu bolo aj predtym. Robim pre nich vsetko este aj to co by mali oni niekedy ale zjavne sa im nepacilo a idu proti mne. Dokonca chyby ktore oni urobili este kym som tu nepracovala chcu teraz pripisat mne. Doteraz to tak nebolo az kym som nesla jediny krat ako som tu na firemny vecierok kam oni dvaja jedini nechodia lebo ich nikto nevola a stve ich ze som tam bola ja to mi potvrdili aj ostatni. A dalsia vec ja neriesim intrigy ako oni takze to je zle ze som nepresla na ich stranu no proste musim ist prec aj ked to tu nebolo najhorsie. Samozrejme hladam nieco ine rozmyslam ako dalej aby bolo lepsie. Viem ze mam na viac ako na takuto robotu ale vsade kde som aj bola na pohovoroch ich zaujima preco nemam VS a tam to pada. Byvam s priatelom v podnajme a bojim sa ak pridem o robotu a dlhsie nic normalne nenajdem ze sa budeme musiet vratit kazdy k rodicom co nie je velmi idealne ale o tom sa nechcem rozpisovat. Bojim sa ze nenajdem po tolkych zlych skusenostiach normalne miesto kde by nebol zly kolektiv alebo despoticky sef mam toho naozaj uz za tie roky dost. A co pocuvam aj od znamych tak je to tak aj na lepsich miestach...tu ostat nemozem preplo by mi a ti dvaja neodidu lebo su tu po znamosti a donasaju sefovi sleduju cely den kamery co kto robi a takto to tu funguje. Cele zle. Odchod do zahranicia mi teraz velmi nepride spravny nakolko pomaham aj nasim doma kedze sme dlhsiu dobu bez otca a kasle na nas. Museli sme sa ako deti alkoholika naucit zit samostatne a skor aj dospiet. Okrem tohto si pridem uplne ina na tuto dobu niekedy chcem zmiznut ztadeto toto vsetko mi pride jeden cirkus kde sa vsetci na nieco hraju a uhanaju sa kvoli peniazom a inym veciam...je mi z toho nanic. Prepacte za dlhy prispevok

Lenuska456

Este jednu vec dodam co naozaj nechapem ako zmyslaju niektori zamestnavatelia. Mne to pride skor ze nerozmyslaju. Pretoze ak chcem aby mi firma prosperovala a chcem vidiet vysledky tak snad nebudem chodit buzerovat zamestnancov a nedam im mizerny plat aby chodili do roboty s nechutou ale snazim sa ich nejako motivovat aby tu pracu robili s radostou co by sa hned odrazilo aj na vysledkoch. Takto sa vsetko robi rychlo ale pritom nic poriadne a aj to tak vyzera. Predsa clovek v praci travi vela casu a ked tam ma byt s nechutou a odporom aky asi poda vykon? Dalsia vec zamstnavaju sa neschopni ludia po znamosti atd a robia vela x prave tito dusnk vo firme. Nechalem tejto politike. A k platom teraz nemyslim nejakych malych podnikatelov ale aj vacsie firmy verim tomu ze vela z nich ma na to dat vacsi plat ale nechcu. Naco by aj. Jeden pan sa pekne vyjadril ze daju zamestnancom tak akurat aby mali na vyzutie a aby z prace neodisli. To hovori za vsetko. A moze mi tvrdit kto chce co cche ale moj jazor je ze vacsina zamestnavatelov vobec nevie motivovat svojich pracovnikov ale idu na to skor zastrasovanim

Lenuska456

JanHK
Mam 27. Presla som si viacerymi pracami myslim ze sa viem rychlo adaptovat pracu som sa vzdy snazila robit co najlepsie ale vobec sa to neosvedcilo vsade to len vyuzivali. Presla som si uz vselicim a naozaj nemozem povedat ze by niektora robota bola taka ze si ju viem predstavit robit dlhodobo. Este navyse ked mas despotickeho sefa prepnuteho za mizerny plat co som vtedy mala 360 v cistom tak o takej praci sniva asi kazdy. Hlavne ze to dobre znelo ze som asistentka nebudem konkretizovat koho ale pan mal vela penazi a absolutne si jevazil zamstnancov. Mam uz takych skusenosti az az a prestavam dufat ze niekde to moze fungovat a neberu ludi len ako lacnu pracovnu silu a vedia zamestnancov aj motivovat. Nechcem zastat na mieste snazim sa ucit nove veci aj chcem ale to mi v tejto praci aj tak nie je umoznene tak napr v jazyku sa snazim zdokonalit aspon vo volnom case. Toto je praca dost narocna aj fyzicky ja som prva baba ktora tu robi nakolko je to robota skor pre chlapa ale ani jeden tu nevydrzal dlhsie ako pol roka. Iba ja som to dala uz taha treti rok no vsetci mi hovoria ze som sikovna a je ma tu skoda. Ale zial na vyssiu poziciu ma asi nevezmu lebo nemam VS. Ako keby ta bola zarukou sikovnosti a inteligencie cloveka ale tak to je paradox dnesnej doby beriem to

Lenuska456

Tomas neviem sama ci je to len tou pracou no ako som spominala nie pracou samotnou ale skor mojimi kolegami. Mozno potrebujem zmenu alebo neviem v com to je ale necitim sa takto dobre. Rano ked vstanem rozmyslam iba ako tam neist a aj ked som to predtym robila rada a s usmevom teraz spravim len najnutnejsie a na nic nemam chut nemam vobec v praci motivaciu skor opacne. Ja sa snazim aj ked nerobim vsetko bezchybne to sa ani neda ale robim pre to vela aby boli vyskedky oni robia strasne vela chyb ktore potom vo vysledku vyzeraju akoby som tie chyby robila ja a snazia sa to nahovorit aj sefovi. To by si musel poznat dovody a vztahy vo firme je to na dlhsie ale oni dvaja velmi skodia firme a hlavne vztahom. Neni den kedy by na niekoho neriesili nieco zle hlavne ta kolegyna je taka zla ze az. Velmi nestastny clovek ktory che aby boli nestastni aj ini. To je k praci. No dalsia moja nespokojnost vyplyva z rodinneho stavu ale o tom sa tazko pise ani nechcem to tu rozpisovat taha sa to roky zle vstahy v rodine a vsetko pre majetok hlavne cele zle vela veci sa pokazilo. Mali sme zle dectvo kvoli otcovi ktory holduje alkoholu a vela dalsich veci. Nieco ma to naucilo ale su veci s ktorymi sa uplne zmierit da len tazko. Takze takto nejak v skratke

Almarinos

No toto mi pripomina depresiu.
Ale to by sa malo diať potom aj cez deň,ale ty opisuješ len noc.
A nie si taká dosť samotárka náhodou?