Nepriberem?

Príspevok v téme: Nepriberem?
Lubimvianocnycas

Som stihla, dnes som sa ani moc nechýbala, iba 2 hodinová prechádzka inak doma a strašne mi v poslednom čase chuti. Je to normálne? Na raňajky som mala 3 pumpkin pie (také zdravšie s tvarohom, proteínom), potom uhorku s parenym karfiolom a cuketou (niekto to doma vybral tak som mala snack), potom 4 kuracie psia (dosť veľké) robene na horcici a kačaciej masti s myškou ryze a špenátom (nie naraz to som si postupne dokladala :)), potom čokoládový a vanilkový puding, sladký cottage cheese, lyžicu arašídového masla, lyžicu jahodového jamu a na to nakrájané hurmikaki a granko so škoricou (to bola taka myska plná dobrôt) a potom ešte cely ľadový šalát a polnicek s kúskom chleba lecom a ešte jedným tým horcicovym prsom....nie je to moc? A nie je to moc bielkovín? Ale ono mi chutí..

demza

To je ťažko odhadovať, či priberieš, či nie, ja by som zmenila ten príjem a začala by som sa viacej hýbať

irga85

však ale 2 hodinová prechádzka bohate stačí, nie? veď aj to je pohyb! keby si nemala žiadny pohyb, tak by si isto chudá nebola

simuira56

na mna to je tiez dost vela, za den niekedy ani polovicu z toho co si ty zjedla nezjem. ale tak pokial ti chuti a nepriberas, tak je to fajn.

Chéri

Na mňa je to napríklad veľa, ja by som toto asi ani nebola schopná zjesť, najmä nie bez nejakého väčšieho výdaja

Lubimvianocnycas

A dnes tiež. Ráno som mala asi 5 kusov chleba s arašídovým maslom (asi 1/4) balenia a jamom, potom čokoládový, vanilkový puding, cottage cheese, hurmikaki, potom kuracie prso (dve) s ryžou (2 kopčeky) a na večeru uhorku, 500g rajčín a 3 vajicka