Samota čo s ňou

Príspevok v téme: Samota čo s ňou
Majushinqa22

Ahojte chcem sa spýtať či niekto má také isté problémy ako ja.Chodim len na brigádu cez týždeň o 12.tej končím potom mám kopu voľného času a neviem čo s tým.Strasne mi chyba priateľ na prechádzku alebo plavaren.Mala som ale musela som to priateľstvo ukončiť.Za všetky vaše rady budem vdacna.Je mi veľmi smutno.

Hhah

Aj mne poraďte čo robiť, lebo mi narastie hlava. :-D

Som doma a som chorá, niektoré dni mám zábavku, že som so synovcom, ale sú dni, keď tu nie je.

Rozmýšľala som niečo kreatívne vyrábať rukami, ale nemám na to peniaze. Bludiská riešiť to tak raz za deň. Občas si niečo upracem, pravidelne chodím von. Ale viac neviem. Nemám ani peniaze na kebord či ako sa to volá, tie elektrocké klávesy a sa na tom učiť hrať. ... Môžem sa ale učiť strojopis.

No som zvedavá, či mi niekto poradí, alebo iba jeden človek dvaja. No ďakujem aj za dvoch jedného.

jeanValjean

Miki čas je relatívny keď je ti dobre chceš aby noc trvala večne,keď zle opačne (však ako by to bolo keby pocit blažena trval večne?to možno okúsiť len za oponou, ak sa podarí).Ak nájdete to čo Vás skutočne baví a napĺňa,to pri čom zabúdame na čas zistíte ako málo času vlastne máme (aj keď ho vlastne máme akurát).

Tomaas 12345

Majushinqa22 :

A tu je ten hlavný problém že bývaš sama a preto na teba tá samota tak veľmi dolieha. Prečo sa neprestahujes bývať k rodine, alebo aspoň spolubyvanie si nehladas alebo aspoň nejake domáce zviera si zaobstarat.

miki25

Ešte ma napadlo, čo tak čítať nejaké zaujímavé knihy? Pri tom sa dá tiež veľmi dobre zabaviť a vybrať si niečo podľa svojho gusta. Pri dobrej knižke alebo filme ide ten čas o niečo rýchlejšie. Ja nemôžem bohužiaľ čítať knihy resp. nedokážem sa so svojou diagnózou sústrediť na to. Tiež alebo skúsiť spoznať nových ľudí napr. prihlásiť sa na nejaký jazykový kurz. Napr. kvalitná angličtina či nemčina sa dnes vždy hodiť, neviem ako si jazykovo zdatná, či by dávalo ti to niečo, ale v zásade nie zle.

jeanValjean

Samota je perfektná na sebazdokonaľovanie.Možno už nikdy nebudeš mať toľko času na seba.Využi ho,hľadaj to čo ťa baví,čítaj príbehy zo života,rozvíjaj fantáziu.

aldo30

Úplne Ťa chápem, čo prežívaš. Som na tom podobne... Kľudne mi napíš sem aldo30@centrum.sk, môžeme pokecať.. ;) Dám Ti potom môj pravý kontakt :D Som tiež zo stredného slovenska a mám 27 ;)

Hhah

No keď umývaš riad, tak to nie je moc dlho. :-D ešte keď si sama. :) :-D

A niečo vyrábať rukami? Alebo s kamarátkou von.

A veď teraz už končia sviatky už bude robota.