Afty.. zápaly..

Príspevok v téme: Afty.. zápaly..
Wartix

Zdravííčko, Mam problém priatelka mala herpez aj tak sme si dali pusu po par dnov sa mi na pere vytvoril maly vried bielkasty myslel som si že som dostal prvy krat herpez,nakoniec sa spravil další až kym som si to na internete nevyčital čo by to mohlo byt a všetko vyšlo na Afty mam to teraz poprvy krat v živote (mám 21) dostal som dotoho horučky a zimnice začal som brat vytamíny b komplex a rany som si potieral liehom,nehojilo sa to vobec len dalej rozširovalo pri čisteni zubov som si nedal pozor a celkom som si poškodil dasna že som vypluval krv, na druhy den mi napuchli a rozniesli sa mi tam aj afty nič prijemne,,teraz posledne dva dni mavam samovolne krvacanie z ust okolo zuba z dasien .najprv som našiel na zube ako keby taky červeny povlak ako keby kusok dasna ktory sa dal bezbolestne strhnut dole a potom začalo krvacanie asi 10minut+ tak to mam doteraz a ešte k tomu sa mi zvačšila Len jedna lymfaticka uzlina druha je v poriadku.. chcel by som radu čo by to mohlo vyvolat či to bolo len tou pusou alebo je vtom niečo ine ? a ake dostupne lieky v lekarni by ste mi nato odporucili vdaka.

ufonik99

Potierat Florsalminom. Afty sposobuju banany , drozdie, ustna voda zuvacky....Ak si poranis dasna , na rane sa Ti vytvori afta. Davaj pozor na poranenie.