Zdravie ma pripravi o pracu

Príspevok v téme: Zdravie ma pripravi o pracu
Lino

Ahojte.

Co robit ked vam zdravie pomalicky zabranuje v praci ktora vas zivila?
Robim za pocitacom a som v situacii ked som schopny pracovat max.hodinu.Zatinam zuby ale nejde to.
Roky som sportoval,pred casom mal nejake bolesti chbta a teraz posledne mesiace mam take tlaky,divne pocity z krcnej alebo tam z tej oblasti ze uz nezvladam.Nejde ani tako bolest ako skor zavrate,tlak,atd,
Bojim sa zlej diagnozy ktora ma odreze od prijmu a skoncim ako posledna troska.
Najhorsie je ze uz ani sportovat nemozem.Konkretny priklad,minule som s uplne lahuckymi 3kg cinkami cvicil jednu seriu a uplne zavraty.Mal lsom pocit ako keby nieco tlacilo na miechu,nerv.Bolo mi na odpadnutie.Som z tohto uz na dne.Tenpocit ze musite,chcete a nemozete...proste to nejde.

majuskad

mne to skor pride ako keby si mal proste taky syndrom vyhorenia skor. mal by si viacej oddychovat a najst si hlavne asi aj nejaky ten konicek

ahjajjaj

ahoj, problémy s chrbticou a bolesti Ti nezávidím, zažila som si s nimi svoje aj ja. Odporúčanie je dosť jednoduché. Neurológ, MR chrbtice, rehabilitácia, kúpele, cvičenie. Samozrejme dlhodobo PN a do práce sa vrátiť, až keď si ok. Keď máš inak sedavé zamestnanie, oplatí sa investovať do ergonomickej stoličky. Chrbtica je o neustálej zmeny polohy tela pri práci, a doma. Môžeš sedieť, ale nie nehybne, existuje fit lopta, existuje kľakátko. Proti bolesti dobre pôsobí aj akupunktúra - aj keď tá rieši len bolesť a nie primárny problém.