Divné strácanie vecí

Príspevok v téme: Divné strácanie vecí
Julja

Ahojte, mám 20 rokov a mám pocit, že mi už prepína.
Pred asi dvoma mesiacmi si do mojej izby na internáte kamarátka odložila dve cigarety. Potom za celý deň som tam bola len ja alebo len spolubývajúca. Večer tam však cigarety už neboli. Pýtala som sa všetkých, aj keď do izby sa nemohol nikto dostať. Nikto nič nevedel, cigarety som jednoducho nemohla nájsť, spolubývajúca tiež o ničom nevedela. Prehľadali sme celú izbu, kôš, po stolom, posteľou, všade. Boli fuč. Stále som však malá divný pocit, že ich zobrala spolubývajúca, tak som to prestala riešiť.
Dnes, už doma, som prišla do svojej izby a na stôl si položila 4 gumičky do vlasov. Dve väčšie a dve také malé. Som si na 100% istá, že som ich tam položila, pretože som si ešte robila srandu z toho, ako zlato tie malé gumičky vyzerajú. Šla som do kuchyne a keď som sa vrátila, sadla som si za stôl a pozerala niečo na notebooku. Nevšímala som si gumičky, keď som sa ale na ne pozrela, tie dve malé chýbali. Nikto ich nezobral, ale jednoducho zmizli. A ja si nepamätám, či som ich zobrala alebo čo. Opäť som prehľadala celú izbu, kuchyňu, no proste celý byt, ale sú fuč. Ako cigarety.
Tak ma tak napadlo, či som proste na to nezabudla. Ja neviem, ako s tými cigaretami- premýšľala som nad tým vždy, že tu je možnosť, že mi proste nejak preplo alebo niečo a zobrala som ich niekam, kam ich nemôžem nájsť alebo čo.
Neviem, čo si mám o tom myslieť?
A s takými tými "duchárskymi" vecami na mňa, prosím, nechoďte, ďakujem :-D.

martinka090

Podla mna sa to len tak nestraca, niekto za tym je a co sa tyka tych gumiciek, tak tie sa mne stracaju pravidelne nic divne na tom nevidim :D

silvusiq

Podľa mňa na tom nič divné nie je, spolubyjúca ti podľa mňa tie cigarety zobrala a ešte sa potom tvárila, že nič. A tie gumičky ti proste niekam spadli, keď si tam chodila okolo, robila rukami na stole keď si bola na počítači, isto ich nájdeš za nejaký čas keď ich už nebudeš potrebovať. Nič naprirodzené ani iné v tom nie, ani si nemyslím, že by si bola nejaký blázon alebo čo, sú to dve veci

neya

CIGARETY PODLA MNA ZOBRALA SPOLUBYVAJUCA A POTOM SA TVARILA, ZE ICH S TEBOU HLADA ABY NEBOLA PODOZRIVA A GUMICKY SI PROSTE NIEKAM ZHODILA ALEBO SI ICH TIEZ NIEKTO ZOBRAL, NEROBILA BY SOM Z TOHO TAKU VEDU

Mindless1

Ty si si všimla, že ti miznú veci a ja som si všimol, že tie veci ti miznú z toho istého stolu, čiže ak na ten stôl niečo položíš, tak to zmizne ako v Bermudskom trojuholníku, čiže ešte by som to min. raz pretestoval, či to vážne funguje a môžeš nechať miznúť aj iné veci, ľudí, zvieratká a tak ďalej. Inak, nič nové pod Slnkom..., pravdepodone sa len chcela viac skrášliť nejaká ufónka, tak ti proste čorkla tvoje gumičky. Celé!