Cbd olej a antidepresiva

zaskia

na dobry spanok si myslim, ze je to uplne v pohodicke, potom zalezi ci mas aj nejake ine problemy na co by ti mohol pomoct :)

lesyavolosno

Antidepresíva bez predpisu - tonzes.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto.

Emma3

Fuha, ja osobne by som to asi nekombinovala, možno len nejake slabšie 5%, napríklad túto su kvalitné CBD www.konopnafarmaliptov.sk ale určite by spom to pred tým konzultovala s lekárom. Predsa len, nikto tu asi neni vyštudovaný lekár a nevyznáme sa tak do toho :)

Andrejka87

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Ahojte, našla som si tento olej, myslíte, že sa dá kombinovať aj s antidepresívami? getcbd.sk Kamarátka odtial objednáva a zatiaľ vravela, že super :D.

Pitra

Pokud máte 5% a nepomohl, tak dávkujte 2x více a budete mít v sobě tolik cbd látky jako v 10% oleji. Pokud ani toto nezabere a budete si myslet, že je to tím, že máte "slabý" olej, tak dávkujte 4x více a dáte do sebe množství cbd, jako kdybyste dávkovala 20% olej. Pokud to nezabere, tak za to nemůže procentuální množství, ale Vaše tělo nereaguje tak dobře na kanabinoidy.

Palino995

Ma pravdu cbd olej je maly velky zazrak prirody... Poznam vela ludi ktorym to pomaha ci na psychicke problemy alebo fyzicke ci uz rakovina cukrovka atd.. Len ja som chcel vediet ci sa to moze kombinovat s tymito liekmi ale urcite sa opytam psychiatra dakujem

Pitra

kixx neber to zle, ale tady nejde o "podle me", ale o hola fakta.
Na drugs.com si muzete vyhledat jak reaguje dana latka v leku s jinou. Tedy, nasel jsem si cannabidiol a pote jsem hledal jak reaguje s venlafaxine, co je hlavni latka v alvente a olanzapin, ktera je zase v leku olanzapine. Je zde upozorneni, ze nekterym uzivatelum se mohlo udelat spatne a do s dychanim. Nekterym neznamena vsem, nicmene, kombinovani techto latek je potreba projednat s lekarem. Podobne upozorneni je i u interakce techto dvou leku a sam vidite, ze je predepsal pacientovi. Tedy, nemusi se nic moc stat, ale muze, proto je pod dozorem lekare.
Ohledne CBD: dovolim si rici, ze zde opet pisete bez jakychkoliv podkladu nebo znalosti o tom, ze si myslite, ze to nic nedela. Musim zase s Vami nesouhlasit. Jsou jiz klinicka studia, vime od 1970 co kanabidiol (CBD) dela a to, ze v celem tele mame endokanabinoidni system, na jejichz receptory se CBD vaze. Vime o tom mnohem vice, nez si myslite. Tedy Vase domenka je mylna. Stejne tak, jak by nekdo rekl, ze si mysli, ze podle neho vitamin D nic nedela. Ehm, coze?
Nemyslim to nejak zle, ale prvne si neco nastudujte, nez anonymne napisete na internetu uplne zcestny komentar. A takovych expertu na forech je cela rada.