Odišla, ale chcem ju späť.

Príspevok v téme: Odišla, ale chcem ju späť.
Matej012345

Ahojte, chlapi aj dievčata.
Prišiel som si sem po radu, aj keď možno dostanem len výsmech ale potrebujem sa s vami podeliť o moju situáciu a možno by som veľmi ocenil ak by mi niekto vedel poradiť čo a ako robiť.

Rozišiel som sa so svojou priateľkou, zhruba pred týždňom, a je to najdlhší týždeň môjho života, plný bolesti, neprespatych noci a dni, kedy do seba neviem dostať ani omrvinku.
Je to žena môjho života.
Boli sme spolu skoro 7 rokov, z toho sme 2 a pol roka spolu bývali. Nikdy v našom vzťahu nebola nevera, ani klamstva ani podrazenie si nôh.
Proste vzťah ochladol, z mojej viny. Nevenoval som jej toľko pozornosti ako by si zasluzila, nesprával som sa k nej akoby si zaslúžila. Rozišli sme sa v dobrom, píšeme si, povedali sme si že ostaneme kamaráti ale mňa to zoziera a nedokážem si to pripustiť, nikdy sa jej nechcem vzdať.
Zbalila si veci a odišla, povedala že takto to bude lepšie, že na otázku či ma ľúbi a či so mnou chce byť mi nedokáže odpovedať, preto povedala že rozisť sa bude najlepšie riešenie. Nesúhlasil som a nesúhlasím ani teraz ale nemohol som ju nútiť. Tak som povedal dobre a nechal ju ísť.

Veľmi by som ju chcel naspäť, bojovať o ňu, ale neviem či to ešte má cenu. Mal niekto z vás tento problém? Nie je tento boj zbytočný a myslíte si, že týmto si svoje trápenie len prdlzim? V poslednej dobe už bolo veľa hádok, už nás dokazali vytočiť fakt hlúposti.
Ale viem, že je to žena po ktorej som stále sníval a ľúbim ju z celého srdca, neviem si predstaviť žeby ju nahradila nejaká iná.

Poraďte, čo robiť alebo nerobiť. Nechať to plávať, aj keď mi to srdce nedokáže dovoliť alebo bojovať ? A ak áno ako? Mám jej dávať denno denne vedieť že na ňu myslím? Alebo mám jej dať čas pár tyzdnov, mesiacov, a neozyvat sa.
Som na totálnom dnes, kto to dočítal až sem tak tomu ďakujem.

Tomaas 12345

Myslím že nemá cenu o nu bojovať, iba čo sa ešte viac sklameš. Pre teba by bolo zrejme najlepšie nemať žiaden partnerský vzťah, pretože ti nevieš brať partnerský vzťah len ako bonus ty ho berieš ako hlavný zmysel života a potom ked sa sklameš tak si na totálnom dne.

Začni brať partnerské vzťahy len ako bonus a štastie si hladaj predovšetkým v Bohu a maj i nejaké koníčky ktoré ta budu naplnat a ktorými vyplníš svoj čas a zamestnaju ta natolko že nebudeš mať ani čas uvažovať nad dotyčnou.

ahjajjaj

ona z ničoho nič odišla? Predtým Ti nedávala najavo svoju nespokojnosť, to, že sa jej málo venuješ, že nie si k nej tak pozorný ako predtým? Mám taký dojem, že sa len tak neodchádza, ono keď Ťa ľúbi, sa najprv pokúša o nápravu. Ona pracuje a aj Ty pracuješ?

ahjajjaj

rob to, čo Ti káže srdce. Vieš, človek si často neváži to, čo má, a uvedomí si to, až keď to stratí. Takže choď za ňou, ak sa vráti, tak sa vráti. Dosť veľkú výpovednú hodnotu má aj to, či odišla v afekte alebo pokojne. Ak pokojne, tak to dlhšie zvažovala, a je menej pravdepodobné, že sa vráti. Inak súhlasím aj s tým, čo Ti písali v predchádzajúcom príspevku.

Simpa3k

Mozes sa snazit.. Mozno ju ziskas spet. Presiel som si niesim podobnym.. Nezabudaj ze cim viac sa budes snazit tym viac budes trpiet. Presviedcat ju nemozes.. Priznam sa ze ja som ju ziskal spet skoro po dvoch rokoch. A neviem ci som robil dobre.. Stratil som dva roky trapenim sa a nakoniec sme sice spolu ale ten vztah sa ani kusok nepodoba tomu co bol predtym. Tak ako to vyhaslo predtym u nej tak mam pocit ze teraz to nejak vyhasina u mna. Aj napriek tomu ze som si celi cas myslel ze ju velmi chcem. Ak to u nej uz raz vyhaslo. Nikdy ti nebide vediet dat to co predtym. Ked sa na to pozriem spetne tak som mozno mohol na to kaslat a skusit sa postavit na nohy a zacat zit od znova. Skus si zhosnotit vsetky klady a zapori. Zhodnot to a rozhodni sa