Čo je to za bolest?

Príspevok v téme: Čo je to za bolest?
Simpa3k

Ahojte chcel by som sa spytat co by to mohlo byt. Cas od casu ma prepadne zvlastna bolest povedzme ze v okoli pupku teda priamo v nom a vystreluje akoby do mechura - konecnika. Je to chvilkove trva to mozno sekundu dve a potom nic a potom znovu niekedy iba pri pupku inokedy iba pri honecniku a niekedy spolu alebo postupne to vystreluje celkove trvanie je par minut v pulzoch je to taka vystrelujuca no neprijemne intenzivna bolest pri pohybe sa stupnuje sila. V tedy sa fakt nemozem a ani nechcem hybat...

zena

Tvoja bolesť súvisí s chrbticou, konkrétne s úsekom L/S - môžeš mať prolaps disku, ktorý dráždi viac koreňov, preto ti bolesť vystreľuje perigenitálne a perianálne. Dokonca bolesť môžeš pociťovať aj na vnútornej strane stehien. Takže smer neurológ!

Simpa3k

Myslim ze s potrebou to nijak nesuvisi. Niekedy sa ta vystrelujuca bolest ani netyka konecnika ostava len v pupku pripadne podbrusko a niekedy je zase len pri konecniku

Tomaas 12345

V oblasti konečníka zcasu na čas aj mňa prepadne taká zopár sekundove zapichnuté. Neviem z čoho to môže byť, možno stuhnuté svalstvo.