Spánok

Príspevok v téme: Spánok
Danielkka1

ahojte chcela by som poradit... uz par rokov mam problemy ked idem spať.. stava sa mi to tak 4krat za mesiac niekedy menej niekedy mam klud dlhsie... neda sa mi vobec zaspat a zazivam divne stavy... zacnem citit zovretu hrud ako keby sa nemozem nadychnut, ani z hlboka sa mi neda nadychnut do toho zacnem stresovat rozbusi sa mi srdce, dostanem navaly tepla a zimi triaska a tak musim si zasvietit svetlo a dajako sa ukludnit a tak hodinu mi trva kym zaspim... bola som uz aj na vysetreni ekg, mala som aj holter a doktor mi povedal ze uz dlho nevidel tak dobre vysledky co sa tyka srdiecka...ale tieto problemy stale pretrvavaju a dost mi to vadí... viem ze moc premyslam hlavne co keby a ako... ale mam spokojny zivot s priatelom nic mi nechyba, pracu jednoducho som spokojna...moze to byt nejaky psychicky blog?dost casto ma boli chrbtica... som trocha stresak a dokazem nad jednou vecou aj hodiny premyslat... je mozne ze srdiecko na to vsetko takto reaguje? za kazdy nazor budem vdacna

Tomaas 12345

Bolo by fajjn zájsť za psychiatrom ktorý ti predpíše krabičku liekov proti uzkosti - benzodiazepinov, ktoré si dáš v prípade potreby keď nebudeš vedieť zaspať. Ono už len ten pocit že máš pri sebe niečo čo ti zaberie je fajn.