Je to zaujem zo strany zeny ??

anon

Fuha tak toto si fakt nemyslim zeby to bolo o tringelte :D ... ale tak ktovie mozno mas pravdu, aspon to zistim nabuduce ci to tak bolo, kedze naposledy som jej nenechal ziaden tringelt a nezdala sa mi nejaka sklamana skor naopak opat velmi mily usmev ... :D ale tak uvidim aspon ked tam pojdem znova ci bude hadzat po mne pohlady alebo naopak bez tringeltu uz ani usmev :D

blueberryNN

A tiez si bol vtedy zadany? Vies, ja nepochopim jednu vec. Naco sa vobec tymto myslienkam venujes a planujes tam ist znovu, ked mas priatelku? Alebo nie si s nou stastny? Ak nie, rozid sa s nou. Naozaj nechapem, preco ludia musia k sebe byt taki bezohladni a bezcitni. Fakt to nedokazes lepsie? Toto je tak zbytocne ublizovanie. Uplne zbytocne.

HJUNE

Ano ano niekedy je to tak... Ale vtipne na tom všetkom je že aj moja súčasná priateľka je čašníčka a dali sme sa dokopy podobným spôsobom. Proste som chodil často do jedného podniku a pokukovali sme po sebe. Bolo proste vidieť že vyhladavame tie pohlady no a jedneho dňa som ju zavolal večer do mesta a bolo :D