Problem

Príspevok v téme: Problem
Simpa3k

Cez den som skoro uplne v pohode. Malokedy sa mi stane ze by som mal nejaky problem.
Problemy pocitujem hlavne pri zaspavani.
Ked si lahnem vecer do postele zvacsa je este v tom momente vsetko v poriadku. Do par minut ked sa zrelaxujem nastupuju rozne veci.
Zvacsa to zacina vnutornym trasom. Zvysenim pulzu, busenim srdca, tazkym zrychlenym plitkym dychanim. Trpnutie pier. Blizkanie sa pred ocami ( zatvorene oci). Sklbanie svalov. Nepokoj. Cim viac sa dostavam ku spanku tym je to silnejsie. sem tam pridu rozne zvuky, strasidelne predstavy. Hrca v hrdle, naval tepla. Ked je uz najhorsie a som teda teane pred tym ako zaspim mavam este jednu neprijemnu vec. Pri zatvorenych ociach mam taky pocit vzdalovania sa akoby som letel smerom dopredu dozadu sa kyvajucim niekam prec v tme pri tom mam aj pocit akoby sa mi jemne tocila hlava. Nie vzdy nastupia vsetky priznaky resp. Niekedy zaspim uplne v pohode.

Co sa tyka zdravotnych problemov nepocitujem nijak zvlastne nejake anomalie. Mam nizsi tlak. V priemere cca 105/60. Lekar mi pred casom povedal ze mam atopicky exhem. Prejavy su zacervenana sucha koza hlavne po sprchovani sa vyrazky svrbiace cervene hlavne po fyzickej namahe hrud chrbat ruky. Za posledne dva roky sa mi rapidne zhorsil zrak. Za posledny rok aj pol som narazovo za kratku dobu pribral cca 12kg

Vsetky hore uvedene problemi sa prvy krat prejavili pocas uzivania antibiotik( myslim ze to boli) doxyhexal. Predpisal mi ich urolog kedze som mal problemi pri moceni vsprevadzane vytokom z mocovej rury. Diagnostikoval mi streptococus oralis v mocovej rure. Vzhladom na problemi pocas uzivania antibiotik som ich prestal uzivat a aj prerusil liecbu kedze od tej doby mam averziu voci Antibiotikam. Od tej doby problemi ustali. No Sem tam aj nadalej obcas pocitujem palenie pri moceni. Po nechranenom oralnom sexe sa mi na zalusi vytvoril cerveny flak. Obcas tam je inokedy zase nie niekedy je vacsi niekedy mensi. Skusal som liecbu lokalnymi antimikotikami no neuspesne.

Prvy kolaps prisiel ako som pisal asi dve hodiny po uziti tabletky doxyhexal. Trpnutie celeho tela tazke dychanie nevolnost zrychlene dychanie hrca v hrdle. Nejaky cas som bol bez problemov sem tak sa mi plitko takzie dychalo.
Druhy kolaps prisiel v kine. Bolest brucha. Krce v zalusku nevolnost na zvracanie navali tepla tocenie sa hlavy. Presle to asi po dvoch hodinach.
Treti kolaps prisiel v restauracii. Nasledne som navstivil interne oddelenie kde som dostal infuziu a nejaku tabletku myslim ze lexaurin odchadzal som v poriadku s tym ze mi z krvi nebolo nic zistene. Nasledna navsteva lekara odporucenie k neurologovi a diagnoza tetania vysetrenia EEG, EMG. Odporucane uzivat magne b6 forte.. Od tej doby som sa nejak naucil s tym zit viem pracovat z nastupujucim zachvatom a zrelaxovat a ukludnit sa. Vazny kolaps nenastal cca rok aj pol. No neustale ma trapia problemi vecer pri zaspavani. Pocas dna ked pracujem alebo proste mam zamestnanu mysel sa citim super ako by mi nic nebolo. No pocitujem ze niesom stastny. Neviem prejavovat stastie. Obcas mi robi problem aj smiech radost vseobecne. Myslim ze aj tmave miesta alebo miesta s vacaim mnozstvom ludi. No to je aj mozno strach z kolapsu na verejnosti..

Tibor1986

Mas zapal mocovych ciest, zrejme bakterialneho povodu, kedze beries ATB ten doxyhexal. Bakteria tipujem pohlavna chlamydia + mix... dost dobre svinstvo. Tie stavy co popisujes su reakcie na liecbu, chcipaju bakterie... je to najme z ich toxinov. No liecba moze trvat rok, dva, tri, desat, zalezi vsetko ako dlho - odkedy to vs sebe mas a ci to uz mas chronicke ale zrejme ano, tak liecba je na roky, ale chcelo by to protokol, viacej ATB, jeden doxy rozhodne stacit nebude. Aj ked sa ti bude zdat ze si ok, tak sa ti to vrati, Toto treba vyliecit nie preliecit. Ziadny psycholog, psychiater a podobne hovadiny ti nepomozu. Chlamydie, mykoplazmy, borelie sposobuju totizto vsetko, ked sa ich zbavis uplne tak vsetko bude ok.

jancaa

Mozno by si mal zacat chodit k odbornemu doktorovi, psychologovi. Mozno problem zdravotny ani nemas a je to vsetko iba v hlave.

Simpa3k

Prave ze magnezium nejak extra neuzivam. Nevidel som v tom ziaden rozdiel. Jedine tak v penazenke.. Vela ludi s tetaniou pisalo ze po uziti magnezia sa im polepailo no u mna to nejak nefungovalo a to som akusal vselijake aj zo zahranicia aj v double davkach.. A co sa tyka lexaurinu. Dva krat som ho uzil za rok aj pol a v oboch pripadoch som zaspal ??? neviem neviem takto nejako fungovat snazim sa to vzdy nejak potlacat vo svojom vnutri ked citim ze nieco prichadza..

Tomaas 12345

Podľa mňa už ďalší kolaps nepríde, užívaš magnézium a to máš ako prevenciu. A keby aj predsa len kolaps prišiel máš pri sebe lexaurin a magnézium ktoré ti pomozu.