Chorá po vitamíne C?

Príspevok v téme: Chorá po vitamíne C?
Imunitka

Ahojte.

Je možné aby vitamín C namiesto aby posilnil imunitu ju rozvrátil? Vždy keď začnem s užívaním tak som do pár dni chorá. A už neverím že je to náhoda, lebo sa mi to stalo už štvrtý raz. Inak sa mi choroby vyhýbajú, myslím nachladnutie, chrípka, bolesti hrdla. Mám Vitamín C 1000 mg.

simka111

Niečo na tom bude, ja som síce nebola po jeho užívaní chorá, ale kýchala som a mala som pocit, že niečo na mňa lezie...do pár dni to prešlo... podobne to mám keď jem jedlo, ktoré obsahuje C, napr.polievka z kyslej kapusty, citróny atd.. je to asi nejaká reakcia, alebo čo :D

Imunitka

Chytilo ma to včera ku večeru, deň predtým som zobrala jednu tobolku a deň ešte predtým tiež jednu tobolku. Dovtedy mi nič nebolo. Tak neviem.

Imunitka

Akurát teraz som v chrípkovom stave: bolia ma všetky svaly a je mi striedavo teplo / zima + bolesť hlavy.
Po minule raz som zas chytila nádchu. Mám C Jamienson, ale po iných doplnkoch od tejto značky žiadne problémy nemám.

swistica

Sam vitamin C ti neuskodi, skor pridavne latky, ktore obsahuje. Pozri si zlozenie. Mozno je tam latka, na ktoru mas intoleranciu.