Albertova liecba

olivkalivka

A ty si jej iba maily posielala? Skus jej zavolat alebo poslat sms. No ja som s nou nebola v kontakte teraz asi mesiac, ked sa mi zhordil stav mi aj sama zavolala. Aj ja som jej par krat volala ked som sa s nou nemohla spojit.

Nikkki

hej, dietu mam tiez. no ja fakt neviem co by bola a nebola ochotna, ved vraim, ze mi neodpisuje. ty s nou teda ako dlho nekomunikujes? a kolko kur mas mat este?

olivkalivka

A dietu ti nastavila ci iba tie pripravky beries? Inak myslis ze by bola ochotna liecbu predlzit ked si stale neni ok?

olivkalivka

A dietu ti nastavila ci iba tie pripravky beries? Inak myslis ze by bola ochotna liecbu predlzit ked si stale neni ok?

olivkalivka

Ona na maily moc neodpisuje.. Ja som od nej mail nedostala asi od juna, vzdy jej posielam sms.. A povedala ti aj kolko kur budes mat?

Nikkki

Ano, mam podobne kvapky ako ty. Tiez jej pisem aj o tom ze mi to stale nezabera ale velakrat mi vobec neodpise. Mam z toho divny pocit ze ju to vobec nezaujima. Hlavne ze vsetci ju tu opisuju ako ochotnu ale mne to tak vobec nepripada, nehoboriac o tom, ze ten problem co mam je stale

olivkalivka

Ono mi bolo asi pol roka dobre, ze som si myslela ze ma dostala z mojho problemu a teraz mam uz druhy krat za mesiac akutny problem... Tak ja neviem ci to prestalo fungovat alebo co... Ked som jej pisala prvykrat ze som dostala akutny problem po dlhej dobe tak bola sama prekvapena ze preco po pol roku.. Tak teraz som jej to uz ani nepisala, lebo sa bojim, ze si pomysli ze som hypochonder.. Inak ty mas ake lieky? Ja si davam take 3kvapky na jazyk pred kazdym jedlom. Potom 10kvapiek dva krat za den do vody a este tie rozprasovace s bylinnymi extraktmi... Aj dietu ti dala? A pises jej ze ti je zle stale alebo ako?