Je to otaj len psychika ?

Kin

Aha, tak takto. Tak to Ti gastroenterológ určite dal aj na helicobaktera.

Hmmm, dobre by bolo keby ste sa naučili oddychovať a relaxovať. A mať zdravú stravu. Plus nejesť ťažké jedlá na ten žalúdok. Ťažká na žalúdok je napr. taká káva. A tie ad až po jedle teda.

Zmena zamestnania asi nič, že.

No ja by som sa ešte tých lekárov držala, aspoň dvoch, pod ktorých príznaky tela spadajú. Na nete vám nedajú diagnózu.

fonte

pytas si rady, ale na otazku, co ti vysetrili, napises "vsetko", povedz, odkial ty vies, co je to "vsetko"? napis kompletne vsetky vysetrenia, ktore si absolvoval aj s vysledkami, potom sa mozme o niecom bavit, ponuka vysetreni byva rozna a co je u jedneho "vsetko" je u druheho zaklad, treba si minimalne pozistovat ponuku a nespoliehat sa len na jeden nazor

Mintenker

Kin, alventu mam na zaklade priznakov ktore vraj spdaju pod panickunporuchu. Mavam pocity nahle na odpadnutie , tlaky v hlave a xy dalsch priznakov. Denne prezivam velkw stresy v praci ktore trvaju uz 5 rokov odkedy podnikám. Mal som vysoky tlak atd , vysetrenia nepreukazali nic az sa zistilo ze to je od psychiky kedze pravujem hlavou a neviem ventilovat stresy... bolesti mavam zaludka najviacej a nevolnosti ale na gastre na hadici som bol 4x a vsetko v poriadku tak mi dali lieky na kysleinu ktora sa mi vraj tvori tiez z denneho stresu...

Kin

Ozaj, keď máš Alventu, tak si bol asi u psychiatra a on Ti dal ad iba na základe toho, že si mu povedal, že Ťa občas niečo pobolieva?

Kin

Mintenker, aj tak si svoj stav podľa mňa málo špecifikoval, aby sme Ti daako poradili.

Keď mávaš bolesti, je dobré, že si bol u neurológa a ten Ti čo povedal?

A ktoré časti tela Ťa bolia? Si to napísal tak nejasne. ..
Ak Ťa bolieva hrdlo preto, lebo máš častý zápal, skús si ho viac chrániť a posilniť čajmi na hrdlo a posilniť imunitu.

Čo ty robíš pre to, aby Ti bolo lepšie?