Ísť do zahraničia

Príspevok v téme: Ísť do zahraničia
aladin283

Zdravím. Mám 25 rokov A priateľka taktiež. Máme kúpený starší domček kde je potrebná komplet rekonštrukcia. Zobratí ešte nie sme. Hypo je písaná na mňa. Vymenila sa strecha, okna . Ešte nejaké peniažky mame ale zvažujeme.ist na istý čas do zahraničia. Konkrétne Holandsko do nejakého skladu. Ja som elektrikár a mám už aj trojročnú prax. Ale v zahraniči by som sa aj vzdal svojho povolania na isty čas len aby sme pracovali spolu. Respsketive aspon byvali spolu. Otazka.je oplati sa ist do zahranicia ako par ? Pokal by šlo o neodbornu robotu v nejakom teplom sklade. Ma niekto podobnu skusenost ked išiel do zahraničia s polovičkou ? Ak by som.šiel do Nemecka ako elektrikar zarobil by som toľko čo by sme zarobili v holandsku dokopy. Ale zas nechcem sa odlucovat na turnusy. Sme v tom prostr spolu. Hladne krky doma zivit nemusim tak nevidim.dôvod sa rozdelovat len kvoli peniazom. Otazka je ci sa to oplati vzhladom na naklady na byanie a stravu. Ci ten zarobok vobec nejaky bude. Ked tam ponukaju 10 eur hod brutto a 40 hod tyzdenne. Zda sa mi to celkom malo