OSTROHA PATOVEJ KOSTI

Príspevok v téme: OSTROHA PATOVEJ KOSTI
alojzbakula

Píšem diplomovu prácu na tému pätových ostrôh. Zaujíma ma porovnanie liečebných metód ako ultrazvukovej alebo magnetovej terapie, rázove vlny, opichy a ožiare.
Ak máte s týmito liečebnými metódami skúsenosti bud vlastné alebo z Vášho okolia bol by som vďačný za každú informáciu.
Vopred Vám ďakujem za každý príspevok, najlepšie privátnu správu.

Xena

ja som mala minulý rok tento problém, bola som u ortopéda, urobil mi vyšetrenie a predpísal mi ožarovanie , celkovo som tam bola 3x a pomohlo mi to a ešte mi k tomu predpísal aj ortopedické vložky do topánok,odvtedy mám pokoj

Pata zlomena

Ahojte všetci žijem a pracujem v Nemecku.mal som smulu a skočil som tak nešťastne a polámal som si petu.nevizeralo to veľmi dobre tak som musel podstúpiť operáciu.mal som ju polamanu na 15 kusov.je to veľa chirurgia mala s tým veľký problém to poskladať.11dni v nemocnici a teraz som doma na PN.a druhá operácia po 4mesiacoch sú to dobrý odborníci noha je zosrubovana mám tam titánový plech sruby a 2 dlhé sruby bolo to náročné dodal lekár.a tak oddichujem a čakám na menšiu fizioterapiu a operáciu.co sa týka PN ľudia píšu nezmysly tak to trochu objasnil aj ostatnim aby boli v obraze.prve 6tyzdne platí zamestnávateľ 100% plnej výške.a potom ma 68%-70% z priemerného platu čistého ja poberám takto dávky.som na PN už začínam 4mesiac.ja pracujem priamo pod nemeckou firmou mám tu prechodnú pobyt.takze som dokladovať z poisťovne SVK,CZ,de, poisťovacie obdobie za za 25rokou či nemám medzeru 104,041eu.doktor čistiaci PN a donesiem na poisťovňu aok plus a tak to ide ďalej to sú peňažné dávky vyplácané zdravotnou poisťovňou.vypocitali mi 970eur na mesiac takýto je postup v Nemecku ak treba poradiť tak odpíšem andreas s pozdravom