Nase okolie je fanaticky proti zahraniciu a su velmi negativni

Príspevok v téme: Nase okolie je fanaticky proti zahraniciu a su velmi negativni
Keita

Ubija nas s muzom, ako nenachadzame oporu v rodine a nasom okoli, ked pride na hovor o zahranici, uplne su ako fanatici, vsetko hania, vsetko zatracuju, strasny negativizmus na nas prenasaju. Chceme zit v zahranici aspon par rokov, ako normalni slusni ludia. Doteraz som poznala ludi, co mali hlavne opacne nazory, praveze skor proti SK, ale toto tu je hrozne. Normalne ako keby sa nas snazili dat dole, odradit, v kuse na vsetko co je v zahranici kydaju, vsetko im vadi, preco to ti ludia robia? My nikoho nepresviedcame, aby tam siel s nami, preco oni presviedcaju nas, ze tam sa nam bude iba zle diat? Nemam na to slov. V zivote som sa s takym negativizmom nestretla, ako keby si zelali, aby nam to nevyslo, alebo co...nikto ani nepopraje, aby sa nam darilo, nic...

blueberryNN

Boja sa, ze to naozaj urobite, ze uspejete a ze budete stastnejsi. Slovaci su zavist sama. Iba ludia, ktori vas naozaj maju radi, vam budu priat a budu vas podporovat.

Charles Bukowski

Slováci (nie všetci, ale je ich dost) sú nedoprajni, zloprajni, skodoradostni, závistlivi, kratkozraki, provincni, zakomplexovani a maju radi dvojaki meter. Ich motto je: ked sa ja nemamam dobre, nemozu ani ostatni...
Nevšímajte si ich, choďte do zahraničia a keď sa budete chcieť (mozno) potom vrátiť, nevratte sa k takýmto ludom...