Príčesky

PetkaV12

Super ďakujem za tie odpovede :D Idem pozrieť ešte aj tie ďalšie a celkom sa mi to páči minimálne na vyskúšanie určite :) Ďakujem ešte raz :)

laurittko

k tym mojim tu su vsetky otazky www.clipinhair.sk co s nimi mozes robit a co nie :D ale v skratke proste s nimi mozes robit vsetko co so svojimi plus tiez na nich mozes davat sampon atd. aby sa udrzali

Mravcik

Ja som s clip in príčeskami spokojná. Je to oveľa lepšie ako umelé nadrobenie si vlasov. Neničí to tak vlasy a nemusíte riešiť nejaké posúvanie. Ak budete udržiavať svoju farbu, stále rovnakú, nebudete mať žiaden problém. Ja si objednávam s Invlasy - www.kodino.com a som spokojná. Naučila som sa si to pekne nasadiť a výsledok je vždy skvelý. Takže ak riešiš riedke vlasy, tak smelo do toho :)

laurittko

tekvicka-micka uz som pisala nizsie ze to su ludske vlasy tak mozno ty si nemala tie tiez ja som mala remy vlasy co su poskladane rovnako ked boli odstrihnute ak chcete inak tak si rovno pozrite clipinhair odtial ja tie svoje klipy mam oni by to tam mali mat niekde vysvetlene :)

laurittko

tekvicka-micka uz som pisala nizsie ze to su ludske vlasy tak mozno ty si nemala tie tiez ja som mala remy vlasy co su poskladane rovnako ked boli odstrihnute ak chcete inak tak si rovno pozrite clipinhair odtial ja tie svoje klipy mam oni by to tam mali mat niekde vysvetlene :)

laurittko

tekvicka-micka uz som pisala nizsie ze to su ludske vlasy tak mozno ty si nemala tie tiez ja som mala remy vlasy co su poskladane rovnako ked boli odstrihnute ak chcete inak tak si rovno pozrite clipinhair odtial ja tie svoje klipy mam oni by to tam mali mat niekde vysvetlene :)

laurittko

tekvicka-micka uz som pisala nizsie ze to su ludske vlasy tak mozno ty si nemala tie tiez ja som mala remy vlasy co su poskladane rovnako ked boli odstrihnute ak chcete inak tak si rovno pozrite clipinhair odtial ja tie svoje klipy mam oni by to tam mali mat niekde vysvetlene :)

tekvicka-micka

Co to su za pricesky ze sa daju aj upravovat? Ja som pred rokmi si kupila nejake ale boli uplne strasne pomaly ani lakom nedrzali a z ucesu mi vypadavali a ten klip tiez som mala pocit ze sa kazdu chvilu odopne to som sa vlasov ani dotknut nemohla