Zápal očných spojiviek

Príspevok v téme: Zápal očných spojiviek
tourminatorrexik

Dobrý deň, myslím že som to na tento alebo nejaký podobný portál písal, od stredy ma trápi zápal spojiviek a najväčšie problémy mi robí pravé oko. Bol som na urgente, predpísali mi atb oftaquix, nasledne som bol na druhy den u ocnej a ta mi povedala ze oci mam zapalene ale ze neni to nic vazne ze mam pokracovat v liecbe a zeby to malo prejst. Lenze kym lave oko je uz uplne v pohode s pravym mam stale problem a uz celkom dost ma to trapi, kedze do utorka doberiem atb. Pocit piesku v oku ustal no stale mam pocit ze ho mam tazke a pri spojivke stale citim pocit ako keby som tam mal mokro, resp. vodu a stale ma miestami aj pobolieva. Uz to trva priblizne od stredy, u dr som bol vo stvrtok, atb kvapkam do oka od stvrtka vecera, mierne zlepsenie u praveho oka sice nastalo v tom ze pocit piesku ustal a nemam uz viecko zlte lenze stale citim zmienene pocity a ja si uz neviem dat rady. Teda lepsie povedane ked sa zobudim tak nic necitim ten pocit nastava asi tak hodinu a pol potom co vyjdem z postele. Btw, som si vsimol na oku pred par dnami v hornej casti taky drobny cierny fragment no neviem ci to ma suvis, ani jedna dr to cez mikroskop nevidela a pozerali mi dnes aj vcera znamy na to oko tak sa im nezda zeby bolo opuchnute alebo cervene no zial ten spominany pocit ma nadalej s mensimi pauzami trapi a ja uz s toho zacinam byt na nervy, Prosim vas o nejake zmysluplne komentare a rady, pripadne sa podelte ak mate podobnu skusenost alebo ak niekto vie co ten pocit moze znamenat...