Ako nepribrať ?

zena

Ako nepribrať? Tak, že nebudeš užívať tieto hormóny, iná rada neexistuje. Lenže nato sa ti vykašleš, tak počítaj s tým, že priberieš, a nebude to "pár gramov - teda dva gramy", ale pár kilogramov, a to si nakoniec môžeš gratulovať, ak priberanie bude tvoj jediný problém!

January

Dobre, nikto ti nepovie, ako nepribrat, ked si sa rozhodla ten jed uzivat. Nejake gramy na vahe horedole, dnes tak, zajtra inak. Ak aj priberes, aspon vies z coho, z hormonov, lebo sa z nich pribera.

Abcd888

Pre mňa to podstatné je. PPP nemám, ako bolo napísané, som na anonymnom fóre… ak by som ju mala, tak by som to napísala. Pribratie ma trápi kvôli tomu, že žiadne iné nežiaduce účinky tie lieky na mňa nemajú. S nejakým chaosom čo sa týka ms po dobrati tých liekoch počítam… takže podľa mňa to istú logiku má.

January

Takze neziaduce ucinky, ktore ta zjavne ani nezaujimaju ta netrapia, ale pribratie par gramov, ktore je uplne nepodstatne, ano? Kde tu je logika?
Logiku to ma len pre dievcata s PPP, inak to nevidim. Si na anonymnom fore, keby si povedala, ze mas nieco z toho, skor by sme to pochopili.

Abcd888

Tampony som nikdy nepoužívala, takže tie ani náhodou. A s vložkami sa určite nebudem prezliekať medzi spolužiačkami a celkovo si kaziť večer kvôli ms.
Nemám pocit, že by ma to nejak psychicky rozhadzalo. Som v úplnej pohode. Na veci typu citróny neverím, už som to skúšala predtým a nefungovalo to. Je to blbosť.
PPP netrpim… len si váhu stražim a vadí mi ak by som pribrala. Cvičím, ale váhu som mala stále rovnakú, nikdy nie väčšiu.
V podstate na to či som urobila alebo neurobila dobre tým, že ho užívam som sa nepýtala. Pokiaľ nedostanem ms, tak budem len rada. Pýtala som sa len na to, či sa dá miernemu pribratiu vyhnúť

January

Preco ti vadi tampon, co chces na stuzkovej robit?
Lieky ta rozhadzu hormonalne aj psychicky, to si dokaslala, mala si si kupit citrony, a dufat, ze zaberu, ked uz si nieco chcela.
Par gramov ti nemoze vadit, netrpis PPP?

pozri si, co sa niekomu stalo po tom lieku: Ahojte.
Baby už nikdy by som ti tento liek nedala. Po celý čas užívania som mala veľké bolesti v podbrušku no najhoršie bolo, že na tretí den užívania vtedy som to aj radčej prestala užívať som sa celý vyhádzala. Dosala som alergickú reakciu bolo to ako keby som prežívala druhé kiahne!!

Pribalovy letak takisto doporucujem pozriet.
Cvicis, ked nechces priberat?