ach to brucho......

Príspevok v téme: ach to brucho......
jaaana

zdravim! hmm tak tuto stranku som nasla az teraz, ale aspon vidim ze nie som sa ma ktora ma take problemy s postavou, ja konktretne s bruchom ..... priberat som zacala asi tak v 18-tich na zaciatku to bolo len take nenapadne zacalo sa tvorit sadielko ked som si sadla boli mi tesnejsie nohavice a podobne, no teraz mam 23 a za svoje brucho sa uz vazne hanbim..... nepomahaju mu ziadne diety anic pododme, uz som toho skusala straaaasne vela a to iste je s cvicenim uz som z toho zufala... tak prosim skuste poradit aspon nejake triky, napr: ako ho co najviac zakryt, ake nosit oblecenie ci skor vzorovane alebo tmave a taaaaaaak
dakujem za rady:)

jarmila89523

To nie je pravda že brušáky nepomáhaju ja som mala veľké trasúce sa brucho.Preto som sa rozhodla robiť brušáky najprv som začala s 30 a každý deň som zvišovala o 10 a dnes urobím 200 dokonca 500 za sebov! A na druhý deň nemám ani svalovicu. A bucho sa mi už netrasi je pekne a hlavne pevné.

everin

ahoj spolubojovnicka ja mam 25 a mala som podobny problem nikdy som nebola tlsta..ale po tej 19 to islo z kopca.nastasie zacala som s tym nieco robit obmedzila prijem KJ a pravidelne kazdy bozi den som chodila cvicit ale nie brusaky to je nic platne.,,ale hlavne kardio-cviky ako beziaci pas steper...hodina denne.. a potom po 2 mesiacoch posilovacky a teraz nemam problem ukazat sa v plavkach aj ked tie dolne partie ..no na tych este popracujem...