Gynekolog.problem bez nalezu

Príspevok v téme: Gynekolog.problem bez nalezu
Mozziillaa

Ahojte.
Zhruba od sept.mi zacali gyn.problemy. Pripisovala som to tomu ze som si raz po sexe s novym partnerom (ktoreho mam od augusta) obliekla studene mokre nohavicky a sla od priatela domov. Necitila som sa nasledne komfortne asi 2 dni bolest brucha, krizov, mensie drazdenie pri zaciatku mocenia, nic vyrazne. Trochu som to pripisovala aj sexu s tymto novym partnerom, ze ma vacsi penis a hoci styk nebolel, mozno to tam predsa viac drazdilo a zanieslo tam nejake bezne patogenne bakterie, ktore telo vzdy znicilo za par dni. Vzdy preslo. Obcas mi ten sex problemy tohto typu ani nesposoboval. Neskor som sla na dlhsiu cykl.trasu kedy mi to tam po 50km dole vsetko rozdrazdilo, stipalo. Odvtedy ma zacalo aj svrbiet tak som si aplik.antimykot.mast, no pretrvavalo svrbenie, palenie. Dosla menstrucia a po nej problemy pretrvavali. Medzitym som este absolv.svadbu ako host, kde som si dala intimku (asi chyba, len bola zima a chcela som sa trochu uchranit od chladu) ale dost sa spotila pri tanci a zacali bolesti brucha. Tak o dalsi tyzden som sla ku gyn. Kde mi bolo povedane ze tam vidi zapal ale ze to preliecime. Nasadila antimykoticke 2tbl.do vaginy a prokanazol ustne. Kultivacia vysla negativne na vsetko. Ani bakterie ani kvasinky nic, laktobacil tam je cize vsetko je Ok...pred vysetrenim som tie tyzdne dozadu uzivala antimykot.maste aj multigyn actigel nezaberalo ..zeby to ovplyvnilo testy? Dr.mi povedala ze po menstr.to prejde. Ale citim ze neprechadza. Momentalny stav je taky ze to mam stale zacervenane(cely vstup do posvy), najviac hore medzi malymi pyskami , pod klitorisom, smerom k vagine. Rozmyslala som ci som to aj nemohla rozdrazdit hygien.prostr.kedze odkedy mam noveho partnera tak som zacala prve 3 tyzd.prehanat s hyg., az ma to tam raz po kupani dost rozstipalo, uff, ale preslo do par hodin. Ale zeby sa to tak dlho liecilo? Ta sliznica? Stale je cervena, vstup do posvy ma jemne svrbi niekedy zase vystrieda pocit palenia posvy. Od zac.problemov pouzivame uz len kondom. Kedze som nechcrla nanho nic preniest. Ale neviem co teraz. Ked mi gyn povedala ze mam vsetko ok. A stale mi diskomfort pretrvava. Problemy s mocenim uz nemam. To bolo len na zaciatku prechodne 2 dni. Dakujem zs rady.

Tomaas 12345

Skús postupne vynechať múčne jedlá a pi denne deci mrkvovej stavy a skús i protizápalové potraviny typu kurkuma, skorica.

A sex majte až po svatbe, ak ho miluješ a aj on teba, vezmite sa.

swistica

Podla mna si ju len zle pochopila a ona to myslela v inej suvislosti.Kazdopadne ziaden sex, opakovat vysetrenie a liecit oboch partnerov.

swistica

A potom sa cudujes, ze mas problemy. Pocas gynekologickych problemov je sex vyluceny a kondom nechrani pred takouto infekciou.

Mozziillaa

Ale co mam partnerovi naordinovat ked neviem o co sa jedna? Ci mam ho poslat na urologiu.?
Ja po menstr.urcite zajdem opat na gyn. Ale neviem aky moze byt dalej postup. Ked stery mi robila a tie su negat.

Mozziillaa

este dodavam, ze uz sa sprchujem len cistou vodou, odkedy zacali problemy. Od gyn som mala povedane ze netreba uz nic uzivat. Tak nepouzivam nic. Samozrejme je bavln.pradlo, vsetky zasady zdrav.vagin.prostredia. uzivala som mesiac aj ustne probiotika aj viac vit.c. kazdy den biely jogurt. Denna hygiena cistou vodou. Pila som viac grepoveho dzusu, jedla kapustu cesnak a vsetko co nici plesne kvasinky mikroorganizmi...zatial bez vysledkov.