CBD

Pitra

CBD Vám maximálně pomůže vyléčit symptomy epilepsie. V žádném případě ne epilepsii. A vysazení léků nebo užívání CBD s předepsanými léky vždy proberte s lékařem! Nebo si jen uškodíte.

Kaido

A dôkaz pre toto tvrdenie ?

Kazdy stat to ma trochu inak, ale priblizne to funguje rovnako. Priklad na Texase.
texasoriginalcc.com

Takze si uplne mimo, nie je to ako hamburger, potrebujes registraciu, uvedene diagnozy od doktora a cakas na schvalenie.

Ak WHO i výskumy vedcov preferujú CBD potom prečo psychiatri nepredpisuju svojim pacientom CBD ? Môžu za to farmafirmy ? Alebo sú psychiatri nevzdelaní ?

Lebo je sa to zacina len rozbiehat a vsetko spomaluje byrokracia a zakony. SVk psychiatri by ti to nepredpisali ani keby chceli a aj v inych statoch je to zial zakazane.
Samozrejme farma firmam to moze len uskodit kedze sa da liek, co je potvrdene ze ucinkuje na velke mnozstvo ochoreni, vypsetovat zadarmo a bez vedl. ucinkov.

''Mcdonald som porovnával s CBD preto, aby som ukázal že to že niečo preferuje veľa ludí ešte neznamená že to je zdravé.''

Uplne mimo porovnanie, mcdonald je preukazatelne zraviu skodlivy, kdezto cbd je neskodne liecivo, zdravy olej, ktore podporuje hafo vyskumov.

''A možho len naivne dúfajú že im to skôr či neskôr začne zaberať. Pozri sa napríklad kolko ludí sa lieči chemickou medícínou, je ich oveľa viac než tých čo sa lieči CBD olejom. Podľa teba však chemická medicína nefunguje, no ludia ju aj nadalej používaju, prečo ?''

:D:D
Ano ludia vyhadzuju velke peniaze za olej a len naivne dufaju dalej. Ale to ze esistuje xy vyskumov potvrdzujuce liecive ucinky je len taky vedlajsi bod vsak? Si pozri aj uzivatelske recenzie a diskusie na internete, prevazne vacsine ludi to pomohlo, takze tak.
A co tu stale spominas mnozstvo, pocet ludi. Najprv argumentujes tym ze hamburgery konzumuje skoro kazdy american a potom sem hodis aby som sa pozrel kolko ludi sa lieci chemickou medicinou? A co ked sa lieci? Co to ma dokazovat? Chemicka medicina je tu par desiatok rokov, prirodna je tu od zakladu ludstva a vzdy sa pouzivala.

Tomaas 12345

Kaido :

"Vsetky ''konopne'' lekarnev USAma pod zastitou ministerstvo zdravotnictva. Tak co tu zase pises za bullshity ze sa nepouziva v zdravotnictve? Pouziva ale nie v tomto slovneskom co je 3 rokov pozadu pred svetovym."

A dôkaz pre toto tvrdenie ?

Kaido :

Ak WHO i výskumy vedcov preferujú CBD potom prečo psychiatri nepredpisuju svojim pacientom CBD ? Môžu za to farmafirmy ? Alebo sú psychiatri nevzdelaní ?

Mcdonald som porovnával s CBD preto, aby som ukázal že to že niečo preferuje veľa ludí ešte neznamená že to je zdravé.

"A ano mas pravdu 8 milionov ludi v USA uziva cbd na uzkost a asi to nema ziadny efekt :D... Len tak minaju dalsie peniaze a usillie na to aby si to zadovazili a nema to efekt. Logikcke zmyslanie."

A možho len naivne dúfajú že im to skôr či neskôr začne zaberať. Pozri sa napríklad kolko ludí sa lieči chemickou medícínou, je ich oveľa viac než tých čo sa lieči CBD olejom. Podľa teba však chemická medicína nefunguje, no ludia ju aj nadalej používaju, prečo ?

ahjajjaj

dostať to aj v Maďarsku, len to je príšerne drahé. Na epilepsiu však existuje EEG biofeedback. Viem konkrétne o prípade malej žiačky, ktorá mala epilepsiu, kvôli liekom bola ospalá a spomalená, preto v škole neprospievala z viacerých predmetov. Po (nespomínam si či 40 alebo 60) sedeniach s EEG biofeedbackom mohla prejsť na polovičnú dávku lieku, zlepšila sa jej aj koncentrácia a tempo práce a z neprospievajúcej žiačky sa stala priemerná.