Vzťah na diaľku

Príspevok v téme: Vzťah na diaľku
slnečnica 17

Ahojte, prišla som si sem pre radu pretože niekedy neviem co mam robiť a ako sa mam cítiť. Ide o to ze som spoznala sympatického muža. Bolo mi s ním príjemné a veľa sme sa zasmiali na hocičom. Ale potom prišiel zlom a to o ten že odišiel do zahraničia za prácou. Sľúbila som mu za na neho počkám kým nepríde. Stále sme boli v kontakte. Po roku sa vrátil a strávili sme spolu každý deň. A zase odišiel preč. A áno zaľúbila som sa. A teraz prišlo niečo čo moje city zrazu sa zmenili na niečo iné a nie na lásku. Oklamal ma. Hnusne a škaredo. Na sociálnej sieti som našla jeho a z nejakou ženou ako majú spoločné fotky. Ja niesom ziarliva to nie ale vadí mi to ze mi o tom nepovedal a kebyže nejdem na internet a nenájdem tie fotky ktovie ci by mi to povedal. Cítila som sa hrozne oklamana. Ja som si nedovolila ist von z nikým a on nemá problém. Moja dôvera klesla. A potom sa mi ospravedlňoval že je to len kamarátka a bla bla. Presvedčil ma ze to už neurobí a priznal si chybu. Neviem co mam robiť podľa vás? Prepáčiť mu to alebo nie? Ešte maličkosť je mladší odomňa. Niekdy mam pocit ze sa správa ako decko.

Ďakujem vám za odpovede a za rady. :)

slnečnica 17

ahjajjaj
No k tým lajkom povedala som mu aby to odstránil aby jej nelajkoval fotky že mi to vadí. On to aj urobil a vysvetlil mi to tak ze pre neho to nič neznamená keď niekomu lajkne fotku. Niekedy si pripadám že som priliz žiarlivá a ze prehanam.

ahjajjaj

keď jej lajkuje obyčajné fotky a nie niečo nezvyčajné, vadilo by to aj mne. Na druhej strane majú mnohí vo zvyku lajkovať skoro všetko. Takže z tohoto hľadiska sa ďalej nepohneme.

slnečnica 17

ahjajjaj
Tak ospravedlňujem sa ale dlho som tu nebola. Preto píšem až teraz.
Odpovieim ti na všetky otázky co si sa ma pýtala takže prva ako často sa spolu stretávame... No keď tu bol sme sa stretávali často každý deň sme boli spolu. Teraz keď je v zahraničí pracovné tak píšeme si každý deň aj si zavoláme..
Druhá. Spávate spolu? :Ano spávame spolu....
3.ppznaju ma jeho rodiča? : áno jeho rodiča ma poznajú bola som u nich aj som u nich prespala. celá rodina ma jeho pozná a dobre s nimi si rozumiem.
4.poznaju ho moji rodiča? Ano aj moji rodiča ho poznajú.
5. Ako dlho sme boli spolu kým neodišiel :No my sa poznáme od marca. A 4 týždne sme sa poznali potom odišiel do zahraničia. Po pol roku sa vrátil naspäť a od vtedy sme boli stále spolu. Teraz je zase preč ale sme v kontakte.
6.ako často sme v kontakte. :každý deň
:)

ahjajjaj

slnečnica, Ty chceš od nás názor, ale na naše otázky nereaguješ. Ako často sa spolu stretávate? Aj spolu spávate? Poznajú Ťa jeho rodičia? Poznajú jeho Tvoji rodičia? Ako dlho ste boli spolu, kým odišiel? Ako často ste v kontakte? Ako dlho spolu skypujete? To musíš Ty cítiť, či mu veriť.

slnečnica 17

Ahojte, ďakujem že ste mi napísali o tom co si o tom myslite. :) veľmi si to cenním :)
Chcem ešte niečo napísať, a tiež sa vás opýtať čo si o tom myslite.... Opýtal sa ma niekto ci to má zmysel.... Nuž to nevie....je to ťažké keď sme od seba takto ďaleko. To sa zistí časom.... Chcem ísť rovno k tej mojej veci a opýtať sa vás čo si o tom myslite vy.
Ci som žiarlivá a panikarim, alebo reagujem normálne..... Neviem ci si to už písala ale pre istotu to napíšem ešte raz. Písal mi ze cez víkend ide von z kamarátmi. Ja som mu povedala ze ôk nech si užije. Celý deň mi nepísal, ale vedela som ze je von tak ja som bola v pohodke. Až na to že som večer nasla fotky ako bol von z nejakou ženou... Ranilo ma to ze mi klamal.... Vysvetlil mi to tak ze je to kamarátka co ja neverím. Ale my ženy rady dávame druhe sance. Tak som mu ju aj dala. Pod podmienkou že ak má sklame zase tak končím. Prešlo niekoľko dní. Stále som ho ľúbila a už na to som aj zabudla. No ale včera ma naštval. Tu babu som si pozrela ci nemám niečo nové. Véd som bola zvedavá. A on jej lajkue fotky dáva jej srdiečka. Vysvetlia som mu ze mi to vadí a nechem aby to robil.
Som podľa vás žiarlivá? Keď nechcem aby jej lajkovat srdiečkoval fotky? Niekdy si pripadám že preháňam. Ale ranilo ma to. Ta žena mi je tak nesympaticka že až.

slnečnica 17

Ahojte, ďakujem že ste mi napísali o tom co si o tom myslite. :) veľmi si to cenním :)
Chcem ešte niečo napísať, a tiež sa vás opýtať čo si o tom myslite.... Opýtal sa ma niekto ci to má zmysel.... Nuž to nevie....je to ťažké keď sme od seba takto ďaleko. To sa zistí časom.... Chcem ísť rovno k tej mojej veci a opýtať sa vás čo si o tom myslite vy.
Ci som žiarlivá a panikarim, alebo reagujem normálne..... Neviem ci si to už písala ale pre istotu to napíšem ešte raz. Písal mi ze cez víkend ide von z kamarátmi. Ja som mu povedala ze ôk nech si užije. Celý deň mi nepísal, ale vedela som ze je von tak ja som bola v pohodke. Až na to že som večer nasla fotky ako bol von z nejakou ženou... Ranilo ma to ze mi klamal.... Vysvetlil mi to tak ze je to kamarátka co ja neverím. Ale my ženy rady dávame druhe sance. Tak som mu ju aj dala. Pod podmienkou že ak má sklame zase tak končím. Prešlo niekoľko dní. Stále som ho ľúbila a už na to som aj zabudla. No ale včera ma naštval. Tu babu som si pozrela ci nemám niečo nové. Véd som bola zvedavá. A on jej lajkue fotky dáva jej srdiečka. Vysvetlia som mu ze mi to vadí a nechem aby to robil.
Som podľa vás žiarlivá? Keď nechcem aby jej lajkovat srdiečkoval fotky? Niekdy si pripadám že preháňam. Ale ranilo ma to. Ta žena mi je tak nesympaticka že až.

kikusqa788

a myslíš, že vzťah na diaľku má zmysel? myslíš, že tam kde je rok alebo koľko a vy sa nevidíte nemá iné ženy? nemyslím si..

swistica

A vy aj spolu oficialne chodite? Z prispevku to totiz vobec nie je jasne.
Je mozne mat aj vztah na dialku, no vidiet sa raz za rok nestaci. Podla mna nie je problem kupit letenku a aspon raz za dva mesiace sa stretnut. Raz pride on, raz ty. Ved letenka by boli jedine naklady, hotel by si uz neplatila. A este navyse spoznas aj inu krajinu.

car_olinaSS

Vztah na dialku nie je moc dobry a prospesny..

Clovek musi poriadne verit tomu druhemu, aby ten vztah vydrzal...