neveri,ze bolprvy

Príspevok v téme: neveri,ze bolprvy
santika

Ahojte,mam 24a prvehofrajera s kt.sme spolurok.Po 2mesiacoch smesa prvykrat milovali, alekedze onmal uzvela frajeriek aja v23nikoho taksom munepovedala,ze jemojprvy.po sexe,kt.bolel som ale nekrvacala,aked sommu neskor povedala,ze bolmoj prvy tak mampocit,ze mi toneveri.nikdy minepovedal,ze jerad zesom bola panna aninic a prisexe sastale neviem uvolnit a nerazsom sa rozplakala,lebo miprislo luto ze somsi svoj 'prvyraz'tak pokaslala aze sateda nikdynemiloval somnou akospannou.akokeby som 'o to' nikdy neprisla-psychicky. neviem cito bude uz prisexe stale take ze sabudem stym stresovat a mam sa snim rozist alebo sa to casom spravi.dakujem. azda ste ma pochopili.

sii

preco sa s nim neporozpravas, mozno je aj on v strese, mozno necakal ze si panna, chlapi su poseri len to neukazu. Porozpravajte sa povedz co citis ako to ty vidis a ako on, ak sa o to nebude nejako zaujima ci si to cenit vyser sa na neho po svete predsa beha tolko skvelych chlapov, ktori su budu cenit aj to ze je tvoj druhy.

safirra

podla mna ti to nie je dobre, lebo privelmi rozmyslas nad vecami, ktorym tolko pozornosti venovat netreba. Skus sa pri sexe uvolnit a nemysli uz na to, ze ako tvoje prvy krat dopadlo, ale s kym to bolo:)) ten clovek je pri tebe, tak bud stastna a dopraj trochu stastia aj sebe

lori

Co sa meni tym ci si alebo nie si panna.Mas ho rada ,nie? To ze ti na to nic nepovedal nie je ziadna tragedia a ze ti neveri nech tak sa nato pozri takto:Som tak dobra ze si ani nevsimol ze to bolo po prvy krat to je nieco.Mysli na to vzdy ked s nim budes a uzivaj si.Vacsinou to nikdy nevyde tak ako si predstavujeme

uppps

tak to je nas viac juj,tiey som v tvojom veku, ale ja sa nebojim, lebo o to s mojim terajsim priatelom otvorene hovorime, preto sme spolu uz nejaky ten cas a este sme to nespravili, neboj, ked je chalan normalny, tak take veci chape a ceni si, vacsina chlapov si viac ceni take baby ako sme my ako holky, ktore uz prestriedali mnohych partnerov

santika

ahojte.dakujem za prispevky. je pravda, ze asi sa tym zbytocne trapim, ale mrzi ma to na tom, ze mohla by som verit,ze si to ceni vnutorne,...ale raz davno pri jednej hadke, mi povedal..'a to ti mam verit,ze som tvoj prvy?'....a to sa ma tak dotklo.preto sa tym trapim.sice sa uz ospravedln.ze to povedal naschval,bla..bla, ale podlaMna, keby si to nemyslel tak by mi to vzivote nepovedal pri ziadnej hadke...

vlasta

Ahoj,precitala som si tvoj pribeh.Niektori muzi su dobri,pozorni,ale neda sa s nimi prilis rozpravat o citlivych temach.On si ani zrejme neuvedomuje,co to prve milovanie pre teba znamenalo.Vlastne to ani nevedel a mozno to nerozobera,lebo nevie ako sa ma zachovat.Ale ja na tvojom mieste,by som sa snazila to nechat na pokoji.Vsak ak je medzi vami vsetko v poriadku a rozumiete si,preco ti tak velmi zalezi,aby si nahlas ocenil,ze prave on bol ten prvy,co ta pripravil o panenstvo?Nechaj to na pokoji,ak ta lubi,to musis vediet sama,on si to urcite ceni,ale po tichu.Preco nad tym stale rozmyslas pri milovani?Uvolni sa a uzi si to,pises ze by si bola rada,keby bol aj tvojim poslednym partnerom,takze ho zrejme lubis.Kazde prve milovanie nie je ako v rozpravke,to si zapametaj.Malo komu to tak vyjde.Vela stastia a neplac,aby si ho nakoniec nestratila!

alickaa

Krvacat po tom nemusis...hlavne vtedy ak nie si dostatocne vzrusena a teda malo prekrvena tam dolu... ja som takisto nekrvacala, bola som panna, vniknutie desne bolelo, a asi az po hodine, ked sa z toho moja suska spamatala, sa mi na nohavicky vypudil fliacik asi o priemere 1cm...neviem preco si chlapi myslia, ze po panne musi ostat krvava postel ako po jatkach...