Úder hlavy

Príspevok v téme: Úder hlavy
Mimot

Zdravím,
Chcem sa opýtať aby som mohol byť kľudný ci môže po udere hlavy nastať krvácanie do mozgu a do akého času sa objavy? Na internete som čítal ze to môže byť aj niekoľko dní, je to pravda?

Hlavu som si udrel okolo pol noci zo soboty na nedeľu. Žiaľ som bol opitý a nepamätám si to. Nezvracal som a dnes ma uz len mierne a s prestávkami pobolieva hlava inak som v poriadku. Je to už takmer 2 dní, mam sa ešte obávať?
Ďakujem.

Mimot

Tak sa mi objavili aj menšie závrate. Išiel som pre istotu na pohotovosť kde mi spravili CT s negatívnym výsledkom ?

daniela2

vždy existuje nejaká pravdepodobnosť. Ale ani lekári by nič neurobili. Len by Ťa možno poslali na CT alebo RTG.

Mimot

Tak je to už štvrtý deň a nezhoršilo sa to ale hlava stále pobolieva. Mňa len vystrašilo to, že som čítal nejaký článok že následky ako krvácanie do mozgu môžu prísť až po niekoľkých týždňoch. Nechcem ale zase otravovať zbytočne lekárov.

ahjajjaj

nemyslím. Ja by som sa tým nezaoberala a nebála by som sa toho. Pozri pred 2 rokmi som mala úraz, padla som a udrela si hlavu. Sanitka, RTG, nič, a poslali ma domov, s tou ponukou, že ak chcem, môžem ostať na deň na pozorovaní. To pozorovanie malo byť deň.