4 roky to iste

Príspevok v téme: 4 roky to iste
Mintenker

Dobry den, chcem sa s vami poradit ohladne mojich problemov, prosim vas o radu. Mam 24 rokov.
Zacalo to ked hospitalizovali babku pre tazku chorobu. V nemocnici mi prišlo zle a nahle sa mi zvyšil tlak a potom zacal kolobeh vysetreni. Neprisli na nic a tak mi dali Tensiomin vraj z nervov. Odvtedy v podstate kazdy den mam slabosti, príde mi zle na odpadnutie hlava ma bolí tep mám strašne vysoký a búšenie srdca. Ekg echo vsetko ok. Tinnitus mám odvtedy tiež v podstate bez predtavky 24/7. Kazdu chvilu beham po lekaroch nakolko neviem co mi je su to strasne stavy az pred cca 2 rokmi mi na emg teste zistili tetaniu . Dali mi alventu a magnerot absak zmeny sú, ale nie extra.. cca 4 mediace bolo fajn a teraz zasa Mám problemy .pretoze aj stresu mam velmi vela. Ked zaspavam trham sa nakolko velakrat mam pocit ze som sa nenadychol a potom neviem zaspat . Tieto stavy mám takmer kazdy den (teda búšenie srdca a pocity na omdletie) avsak este an raz som naozaj neodpadol. U lekara som stale uz si pripadam ako hypochonder avsak ja si to nevymyslam a dost ma to obmedzuje. Posledne 2 tyzdne mam tlaky v usiach a hlave cele dni vraj z vhrbtice a neurolog mi dal lieky na chrbat avsak bez zmeny. Teraz asi pol roka berem alventu a sulpirid ale taktiez sa to znova zacalo aj ked bolo dobre.. Stale tlaky v hlave , zalahavanie usi a piskanie v nich, pocity omdletia a to kazdy den. Chcem sa spýtať či naozaj tieto problemy môžu byt len psychickeho razu nakolko mi nic nezistili ine, ale ja mam pocit ze moje psychicek problemy plynú z tych fyzických nakolko ich mam kazdy jeden den. Alebo je mozne ze na zaklade 24/7 stresu mozu byt moje problemy psychicke ked vysetrenia boli ok. ? Tlak si doma nemeram ,nakolko ked dom si meral bol vysoky (asi dopredu strach ze je vysoky), ale u lekarky aj na internom mavam tlak 120-130/80... beriem nebilet 2,5mg ráno,raz je fajn raz zasa zle a potom ma to drzi.. skusal som aj psychoterapiu ale nemal som pocit he to niekam vedie akurat to slo do penazi..Mam strach o seba a nevladzem uz , mam velku zodpovednost za firmu a aj za syna ... Mate niekto podobne skusenosti ? Pomohlo vam nieco?Dakujem a prajem pekný deň.