Vzťah

Príspevok v téme: Vzťah
Anonymous97593

Ahojte , idem si poradu som s priateľom skoro rok ale v sebe mam taký problém ... stretávame sa len raz do týždňa a potom cez víkendy aj to nie je na 100 percent každý víkend ako napr tento .. má prácu .. ale popritom ma koníčky v ktorých mu ja nechcem brániť ale cítim sa ako kebyže nebral ohľad na mňa ? Nehovorím že musíme byť na sebe nalepený nonstop to ani nejde ja mám tiež svoje . Ale ja sa skrátka po takom čase cítim osamotená . Napr ja som navrhovala to že by sme išli spolu bývať ... Povedal že po novom roku až .. Vlastné len mám pocit že jemu to takto vyhovuje žije si svoj život kde si chodí kam chce a so mnou je ten víkend a raz večer za týždeň .. Ako kebyže ja len plánujem ..povedal mi na to že on nerozmýšla nad budúcnosťou že on ma teraz prítomnosť . Rozprávali sme sa o tom a vždy to len tak nejako zaobalí že on ma miluje ale že keď som ho stretla vedela som do čoho idem . No tak poradtee

1sandra

Ak sa o vztah usiluje viac zena nez muz, tak to zvacsa nevedie k nicomu ani ked by sa ten muz nechal dajme tomu prehovorit, takze si radsej 2x premysli co od neho ziadas a ci to tak skutocne aj chces.

Akonato

Pokial chce navstevovat aj ine postele hrnut sa do spolocneho byvania nebude ani na Novy rok, ani nikdy. Lahsie utaji neveru, ked ste cim dalej od seba

swistica

Presne tak, vedela si do coho ides a zrazu si od neho zacala chciet viac.Pozri,novy rok je o chvilu, takze coskoro zistis, ci chce s tebou naozaj byvat alebo nie. Pokial nie, je to signalom toho, ze ty od vztahu cakas viac ako on a asi bude lepsie najst si niekoho ineho. Zase pokial precuje, tak je naozaj narocne stretavat sa castejsie ako teraz. Predpokladam vsak ale, ze si aspon volate. Byvanie by bolo riesenim. Po novom roku teda uvidis.