Precitlivenosť na “všetko”

Príspevok v téme: Precitlivenosť na “všetko”
Yakub

Dobrý deň, mám problém s tým že jedného dňa z ničoho nič som sa začal cítiť zle, napríklad po vypití kávy alebo hocičoho takého povzbudzujuceho mi je proste tak divne, ako keby malátnosť, tlak na hrudi.. podľa lekára mám len niečo s chrbtom a dal mi na to flector a poslal má preč. Chcel by som sa hlavne opýtať či môže z ničoho nič prísť takáto precitlivenosť z problémov s chrbtom aj keď pred tým som kľudne mohol piť kávu aj energetické nápoje a vôbec mi nebolo zle ani nič podobne. Ďakujem

Yakub

Áno to je pravda, aj keď som od vtedy pil kávu len pár krát a energetak mal len raz vždy som si to v hlave premietal že sa mi to bude robiť to je pravda.

Landa20

aby som bol presny mas 21 uz si dospely ale myslel som to ako vo veku 25 a vyssie povacsine, uz ci to mas od chrbta, to je na rade zakladne vysetrenie u neurologa, rtg chrbtice a pod.

Landa20

z vlastnej skúsenosti ti poviem aj ked som nikdy energeták nepil, tiež som mal problémy so srdcom, robili mi úplne všetko čo sa so srdcom dá a nič nenašli, až urobili katetrovu ablaciu a tam mi našli a potvrdili arytmiu, nehovorím že to je tvoj prípad ale nie vždy všetko čo sa na prvý pohľad zdá okej aj okej je... niekedy treba pátrať hlbšie, ale ked máš problémy len s tlakom na hrudi a nemáš ani rýchly tep ani tlak si so srdcom v poriadku, ak máš problemy s chrbticou od chrbtice to môže byť a ty už si psychologicky navádzaš ked ťa hrud zabolela po energetaku ze to tak bude zas, das si energetak a uz sa bojic ci ta bude boliet, taktiez v mladom veku bolest na hrudi moze sposobit aj nerv ktory tamad prechadza, vacsinou to v dospelosti pomyzne

Yakub

Landa20 EKG mám urobene, všetko v poriadku aj krv mám dobrú, preto sa pýtam tieto základne vyšetrenia som absolvoval ďakujem za odpoved

Landa20

no ono si to raz vypýta svoju daň, káva raz za čas je dobrá ale tie nergeťáky sú čistý šmejd, ja to volám biologický odpad, kopu mladých má problémy so srdcom práve pre energetické nápoje, ja by som na tvojom mieste navštívil kardiologiu, dať si urobiť ekg je základ...