Chrbtica alebo nieco vazne?

Príspevok v téme: Chrbtica alebo nieco vazne?
Grom77

Zdravim.

Stala sa mi taka vec ktora ma doslova vydesila.Sedel som,pracoval na pocitaci,zdvihol som hlavu a uplny vypadok,nevedel som kde som,co som,uplne sa mi zatocila hlava podlamovali nohy.Ako keby som nemal telo na 2s.Tocilo sa vsetko.Ale ziadna bolest len slaba tupa bolest na zatylku tie svaly co tam su.Vznutra ako je krcna chrbtica.
Najpr som nevedel ci to neni nejaka mozgova prihoda,uplna panika,v hlave 100 myslienok.Potom ma napadlo ci to nemoze byt krcna ktora zatlacila na miechu.Mam s nou trosku problemy ale takto este nie.
Su nejake metody,priznaky ako clovek moze odhalit sam,doma o co sa jedna?Nech sa nestrapnujem v nemocnici.
Som chlap ale fakt to so mnou zamavalo.

tibco48

Moze to byt aj krcna, mal by si navstivit lekara, on ta posle aj na neuro aby sa vylucili neurologicke tazkosti :)

ahjajjaj

ahoj, rovnako mi to začínalo, a nakoniec sa to párkrát zopakovalo po určitom čase, a bol z toho zápal mozgu.
Ale môže to byť aj z chrbtice, vertigo - to je krútenie hlavy, môže mať celú kopu príčin, napríklad aj krvný tlak, príliš vysoký alebo príliš nízky.