som normalna ?

Príspevok v téme: som normalna ?
anria 44

uz dlhsiu dobu na sebe pozorujem ,ze mi ludia neskutocne lezu na nervy , nemam zaujem sa s nikym bavit , vykecavat ,stretavat /teda okrem mojej najlepsiej kamosky / problem je v tom ,ze odkedy je to takto viac a viac ,tak stale ma niekto otravuje, pracujem v obchode ,kde kedykolvek kto ide okolo a trocha ma pozna , hned sa pristavi a ma potrebu somnou komunikovat ,vtedy do mna vlezie 100 nervov ,samozrejme ,ze to nedam poznat ,zo slusnosti sa porozpravam ,ale cele moje vnutro krici ,dajte mi pokoj /ja nemam potrebu pocuvat inych ludi ako sa maju a co maju atd / nezaujima ma to ,som uzavrety clovek ,najradsej som sama so sebou ,problem je ze som atraktivna ,a velmi vela ludi by sa somnou rado kontaktovalo ,pozyvalo atd ! ja nemam zaujem ! vela ludi si mysli ,ze som namyslena .. ja nie som ! iba mam rada samotu a svaty pokoj ! a dalej ,neviem cim to je ,ale lepia sa na mna sami chlapi so sprostymi sexualnymi narazkami a vtipmi !!! idem sa z nich dogrcat! ja proste neznasam kontakt s ludmi ,a najvacsia sranda je , ze ked uz sa mam s niekym bavit ,tak musim z neho citit ,ze je to moja krvna skupina .. ale ja som fakt za skoro cely moj zivot nestretla cloveka pri ktorom by som si povedala ,ano mame si co povedat ,som rada ,ze som ta spoznala , stretavam fakt iba ludi co nemam potrebu sa nimi zapodievat ! ale ako schvalne oni maju potrebu sa zapodievat somnou ,ale ja o to nestojim !! a to nevravim o tom ,ze v mojom zivote co som fakt aj niekomu dala sancu /babam/ tak sa znich vyklubali falosne svine ,ktore mali potrebu ma ohovarat ...mozno som sebecka ,ale mne to vyhovuje , mam samu seba ,rozumiem si najlepsie. viem co chcem ,rady od ludi nepotrebujem a ani ich spolocnost .vsimam si aj ludi a hlavne baby ,ze sa dokazu s poker faceom bavit s ludmi s ktorych sa idem dogrcat ...len preto ,ze maju nejake meno a vychcane baby sa vidia niekde inde ,ja to nedokazem ,mne je z takych ludi zle aj ked maju miliony .A najviac milujem ,ked mi este niekto zadrbe ,TY SI taka hlupa ,uz si mohla byt niekde..... GRCAM z dnesneho sveta celkovo ,chcem sa vystrelit niekde na inu planetu kde budem sama !

domculcencul

Podľa mňa to nejaká všeobecná znechutenosť, možno by bolo dobré zmeniť trošku pohľad na svet a na život

Amon

Ja si nemyslim ze to je otazka toho ci je clovek normalny. Niekto ma potrebu byt stale v kontakte s druhymi, nevedia byt sami so sebou. Ini to maju zase naopak. Ja to mam podobne ako ty, vyhovuje mi vacsinou samota a ked ma niekto chut sa so mnou rozpravat ale ja na to nemam naladu, tiez ma to otravuje.

anria 44

ahjajjaj nie nerozumies mi :) takze ani ty nie si moja krvna skupina ,prepac ,to absolutne nie je o tom . diky za radu -

ahjajjaj

ahoj, je to tým, že si predavačka a pracuješ a denne si v kontakte s kopou ľudí. Jasné, že potrebuješ svätý pokoj. Takže si úplne normálna. Odporúčam si nájsť taký relax, kde si ďalej od ľudí, napr. plávanie, alebo prechádzka osamote, beh, alebo aj čítanie knihy, či počúvanie hudby. Ani FB nie je výhra, či žiadne sociálne siete. Máš ľudí po krk a nikto sa Ti nemôže čudovať.