Nocny vysyp po tele

Príspevok v téme: Nocny vysyp po tele
malcica1

Ahojte, idem si k vam po radu, nazor, pomoc, cokolvek s cim by som sa mohla pohnut dalej. Uz je to asi 8 rokov, co sa mi na chrbtici pocas noci na chrbte a vzdy pozdl osi vyhodil nejaky opuch, na dotyk tvrdy ako kost. Urobilo sa mi to niekedy raz za tyzden, inokedy raz za mesiac. Najskor som tomu nevenovala pozornost. Ked to bolo castejsie, uz som zacala behat po lekaroch. Nikto mi nerobil ziadne odborne vysetrenia okrem klasickych odberov a len si ma pohadzovali jak horuci zemiak s tym, ze nevieme. Tak som to zase vzdala a neriesila. Potom som zostala tehotna a mala som klud. Odkedy sa mala narodila tak zas sa mi to sem tam urobilo. Ale posledny mesiac sa mi velmi zhorsilo a zacali sa mi robit na nohach ako keby stipance od komara. Vzdy vsak len vecer a rano to vsetko zmizne. Mam to obcas aj na rukach, dlaniach, na boku sa mi to taha az takym cervenym pasom. Vacsinou to bud svrbi, alebo aj nie. Vcera som sa zobudila s velkym opuchom na lici a viecku, dnes rano zase opuchnuta pera jak Kacer aj sa mi tazsie dychalo. Tak som sa dogooglila az sem. Napada vas nieco, nemali ste niekto nieco podobne? Prikladam fotky. Cez den mam inak uplne ciste telo.