povacsinou celkom ticho

Príspevok v téme: povacsinou celkom ticho
anonym_575

Stretli ste sa s niecim takym alebo zaziva to niekto, ze ked sa zopar hodin ci dni s nikym nebavite akoby stracate tie komunikacne schopnosti akoby vypadnete z komunikacneho procesu ci jak to nazvat, nikto sa k vam blizsie nedokaze dostat ani vy k nikomu a cim castejsie sa to srava, tym menej to chcete podstupovat, lebo vas to vycerpava a tak ste radsej ticho uz uplne i preventivne? Je mozne si byt s niekym skutocne blizky aj bez slov a samozrejme i bez dotykov, nakolko su vsetci naokolo tak cudzi a strasne daleko?

simka111

Som na tom rovnako, občas som tak dlho ticho, až mam pocit, že to tak ma byť :D Keď okolo mňa ľudia v kuse kecajú, mam nervy...nieje to tak vzdy, no stáva sa to dosť často.
Presne ako píšete aj mna komunikacia vyčerpáva...hlavne s cudzími ľudmi..

anria 44

Mám to rovnako. Najradšej a nakspokojnejsia som uzavretá sama v sebe. Tak isto sa mi nechce s nikým komunikovať a baviť a kecat o ničom. Unavuje má to. Keď idem do obchodu a nedaj boze po ceste stretnem niekoho známeho. Chce sa mi schovat do mysacej diery. A byt neviditeľná. Sú ľudia ktorí sa v komunikáciách vyžívajú. A hľadajú obete na dialógy a vykecavacky . No mne sa z toho ježia chlpy . Možno je to vekom. Ja to na sebe badaˇ po 30ke. teraz nech mi dajú vsetcia pokoj ?

aron 003

Ja to zažívam. Uvedomila som si to nedavno, predtým som sa nad tým nepozastavovala. Niekedy aj ked mám čo povedať tak som ticho pretože sa mi nechce hovorť cítim nechuť.Ronako mam pocit že stracam komunikačné schopnosti. Mam strach z toho že to začína ovplivnovat moj vzťah s bízkymi kamarátkami.Je to divné bola som velmi hamblivé dieťa ale pri rodine a kamarátkach som bola veľmi ukecaná . Ešte stále som dosť hamblivá problem je že k ukecanosti mám momentálne daleko

aron 003

Ja to zažívam. Uvedomila som si to nedavno, predtým som sa nad tým nepozastavovala. Niekedy aj ked mám čo povedať tak som ticho pretože sa mi nechce hovorť cítim nechuť.Ronako mam pocit že stracam komunikačné schopnosti. Mam strach z toho že to začína ovplivnovat moj vzťah s bízkymi kamarátkami.Je to divné bola som velmi hamblivé dieťa ale pri rodine a kamarátkach som bola veľmi ukecaná . Ešte stále som dosť hamblivá problem je že k ukecanosti mám momentálne daleko

Enzo

Tiež má momentálne vyčerpáva komunikácia,alebo lepšie povedané ,nemá pre mňa zmysel. Vždy to tak nie je, som hraničiar a viem sa prispôsobiť situáciám. Momentálne sa ale ničomu prispôsobovať nemusím ,tak som radšej zalezeny,preč od všetkých. Cítim, že to nie je dobré pre hlavu a upadam,ale to teraz neriesim

January

Ja to tak mam. Na posledne 2 otazky ti neviem odpovedat.
Ja som si to prave vcera vsimla a dnes tu ty o tom pises, je to zvlastne. Predvcerom ma totalne vycerpala bezna debata v kaviarni s tym, co mi robil kavu. Vcera zase so susedou v zahrade, kam moc nechodim a s nikym sa tam nebavim ale vcera som sa s nou asi 10 minut prerusovane bavila o tom, co jej narastlo v zahrade a ona mi vycitala, ze mam zarasteny strom, preto nemam plody a ze tam nechodime, ale brala som to normalne, nic zvlastne, ale vecer som sa citila unavene a povedala som si, ze uz sa s nou bavit nebudem, a ani v tej kaviarni. Este mi volala taka kamoska, to som sa tiez tesila, ze nas hned prerusilo a nemusim jej nic hovorit alebo vysvetlovat.
Takze tiez som najradsej ticho a bez otravnej komunikacie. Uvidim ako to pojde dalej a s inymi ludmi.
A ty to mas ako?