Jem veľmi málo a pomaly

Príspevok v téme: Jem veľmi málo a pomaly
samuelll

Ahojte, mám 16 rokov a chcel by som sa opýtať či si myslíte, že je normálne ked ako 16 ročný za celý deň zjem jeden rožok, nejakú malú dobošku a som z toho úplne najedený na celý tak, že by som nič viac nezjedol? Ked už si naložím normálny obed tak ho jem extrémne dlho a vždy ho nedojem. Neviem myslíte si, že je to v pohode? Lebo rodičia do mňa hučia, že mám jesť viac lebo jem extrémne málo no ja to jednoduchom do seba nedám. :/

Janokuruc

Samuell nepocuvaj tieto rady, ked to nevedia pochopit a riadia sa priruckami zdraveho stravovania. Ja mam 49 rokov a uz od puberty neranajkujem a tiez zjem velmi malo aj oproti mojej manzelke. Obed nejake menu aj to bez polievky, lebo by som nevladal zjest a to jem tak pomaly, ze manzelka to zje asi za 1/4 casu, co ja. Vecer len nejaky 1 poloval chleba alebo napoly prekrojeny rohlik (1 polku iba) s niecim alebo puding alebo nejaku riedku polievku a pod. Meriam 182 a vazim 86 kg, mam uplne normalnu postavu a chodim na preventivky a som uplne zdravy aj krvny obraz, vsetko ok. Pijem vacsinou iba cistu vodu alebo nesladeny caj tak, aby som nemal zlty moč.
Ludia sa prejedaju, nevedia o kolko menej mozu jest a stale to bude telu bohate stacit. Mne sa aj lahko hybe, nemam problem chodit po schodoch, ci si vybehnut na bicykel, ci turistiku, praveze ludia okolo mna spoteni, zadychcani, stonaju, ze ich bolia nohy, chrbat a ja nic. A samozrejme kazdy kopa reci, ze neranajkovat je velmi nezdrave a ze jem velmi malo, ze ako to mozem, ale vacsina okolo mna v mojom veku nosi pupok, podbradok a ja vyzeram od nich o 10 rokov mladsie.