Biblické sny - pre kresťanov

Príspevok v téme: Biblické sny - pre kresťanov
Lucyxxx

V poslednom čase sa mi snívajú biblické sny. Snívalo sa mi o Adamovi a Eve, ako im Boh povedal, že zem bude prekliata kvôli Adamovi. A už viackrát sa mi snívali takéto sny. Posledný sen bol taký zvláštny, povedala by som, že to bol zlý sen a na konci bol Ježiš. Nevidela som jeho tvár, iba jeho rúcho. Ježiš ma objal a ja jeho.
Snívalo sa Vám niečo podobné?

Nighthawk

Mne z toho vyšlo že mám byť pripravený a dať si svoj život do poriadku.
popravde sa teším na druhú stranu,aj ked neviem den ani hodinu.
už som mal pred 3 rokmi jeden sen kde som sa vznášal nad zemou a prežíval som hlboký pokoj,ale videl som v tom sne jedno obrovské zemestrasenie ktoré zrovnalo jedno mesto zo zemou plus tsunami.
ludia v tom sne bežali ale zachrániť sa nevedeli.tú hrôzu ti neviem ani opísať..zem sa netriasla ale vlnila ako na oceáne. Maranatha.

28 A potom sa stane, že vylejem svojho Ducha na každé telo, a vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, a vašim starcom sa budú snívať sny; vaši mládenci budú vídať videnia, 29 ba ešte aj na služobníkov a na dievky vylejem svojho Ducha v tých dňoch. 30 A dám vidieť zázraky na nebi a na zemi, krv a oheň a stĺpy dymu. 31 Slnce sa obráti na tmu a mesiac na krv, prv ako prijde deň Hospodinov, veľký a strašný. 32 A stane sa, že každý, kto bude vzývať meno Hospodinovo, unikne, lebo na vrchu Sione a v Jeruzaleme bude uniklé, tak ako povedal Hospodin, a medzi pozostalými, ktorých povolá Hospodin Joel 2:28,32

Cariboo

Nighthawk, lol. ty si sa tym predtym zaoberal, inac by si takyto citat z Biblie nedal. a ake poznanie ti z toho vyslo?
Hlavne citlivi ludia su vnimavejsi a veci prezivaju viac, co sa odzrkadli aj na ich snoch.

Nighthawk

Ja mávam posledné obdobie čudné sny..niektoré sú z brucha ale
mal som pred rokom sen ktorý bol dosť živý počas neho som sa zobudil a citoval som časť z biblie kde sa hovorí o Ježišovi a nebi. Radujme sa, plesajme a vzdávajme mu slávu, lebo nadišla Baránkova svadba a jeho nevesta sa pripravila. 8 Bolo jej dovolené obliecť sa do čistého žiariaceho kmentu — lebo tým kmentom sú spravodlivé skutky svätých.“zjavenie 19:7,8 Boh dáva sny ale musia byť podložené jeho slovom,Bibliou.ale nemusí to byť šablóna.

Cariboo

da sa to vysvetlit aj tak, ze si pred spanim mala myslienky s krestanskou tematikou alebo si videla v tv nedavno film s Jezisom a podvedome sa ti pripomenul v sne. velky vyznem tomu netreba prikladat. Skor ma zaujalo, ze v tvojom sne bola zem prekliata kvoli Adamovi :D

dreamer

ahoj Lucyxxx, ja som pred rokmi mala sen, v ktorom som prežila dokonalé šťastie, v živote som sa tak dobre necítila ako v tom sne....myslím že tak sa nejako budeme cítiť v nebi...visela som v tom sne nad okrajom priepasti, len som sa jednou rukou držala skaly a už-už som išla spadnúť, vtom prišiel Ježiš ku mne, podal mi svoju ruku a povedal: "Poď so mnou" .... a ja som išla