Partner a "pivo"

MeniskusOu

Čo sa týka piva, tak ide to do peňazí, niekedy mi stačilo mať 100 korún (zelená bankovka) a zabavili sme sa parádne a teraz čo si môže človek kúpi za 100 korún? Dve čučá a 5 kusoviek?, "super".
-----------------------------------------------------
Ja si myslím, že by štát by mal podporovať finančne umelcov (tzv. umelecká mzda), ktorí sú uznaní za umelcov, lebo byť umelec v dnešnej dobe je hruza, des. Ja si myslím, že od overeného umelca možno čakať kvalitu. Naša krajina nemôže ísť dole vodou, čo sa týka umenia, lebo mám pocit, že ide. Ak niekto takýto príspevok nebude potrebovať, tak ho môže odmietnuť. Mala by sa pre tento účel vytvoriť posudkovaá komisia, ktorá posúdi to, či niekto je alebo nie je umelec. O mňa neide. Ďakujem, poprosím mikrofón:-)

Klarinkka

Raz az dva krat do tyzdna jedno pivko je este v norme ale cez vikend az do rána? To je uz privela, skus zakrocit ze ti to vadi inak moze zacat chodit častejšie a bude len horsie.
Neospravedlňujte si to tym ze je to len pivo a nie je to skodne

Monika1984

1x do tyzdna by som tolerovala...aj ked by zostal dlhsie, ja tiez chodim 1x do tyzdna von s kamaratkami a na dlhsie. Ale 2-3x plus vikedn sa mi zda prilis....

momentik

ak chodi 2-3 x do tyzdna a aj cez vikend, je to moc a netolerovala by som to. duplom, ked pride opity. a kde trci na pive az do rana, ach.

pettroneta

no, ak ostáva do rána, to je už vážnejšie, inak by som proti pivu nenamietala, a možno by som išla s ním. Teda ak sa opije, to je iné. Ak ide s kamošmi na pivo, raz za týždeň, ale nevymetá lokály a nie je opitý, je to ok.

Pag

Pokiaľ sa ešte neprepracoval na level majstrov, že dokáže byť opitý 4-krát za deň (tzv. master všetkých kvapalín/max. ///-max. 2 súvislé vety za deň-áno máš svaly a si najlepší///), tak je to ešte v norme. Na päť fáz sa to zatiaľ ešte nikomu nepodarilo, nie, jednému áno, nech s Bohom spočíva. Skôr ho nahovor na pitie kvalitného niekoľko-putňového vínka, nech si to aj vychutná, už keď sa na to dal. Majstri tajného spolku Rumové pralinky odporúčajú tréning v tomto odbore minimálne jeden mesiac pred väčšou svadbou (zvyšuje to šance na prežitie o 5 percent, ale aj tak lepšie ako nič). Alkohol je AD-čko, asi preto si ho dáva.