Idem to skončiť.. Pozitívne :)

Príspevok v téme: Idem to skončiť.. Pozitívne :)
Vonkujeskaredo

Ahojte, nie som anorekticka a bulimicka vôbec. Ale schudla som a mam strach z priberania, som šťastná keď chudnem no nechcem byť chudsia a príliš premýšľam o jedle. Tak som si povedala ze Stop minimálne na 2 týždne budem jest všetko na čo budem mať chuť, bez výčitiek aj keď nebudem hladná, samozrejme aby mi nebolo zle :). (našťastie mi prirodzene chuti zdravé domáce zeleninové jedlo (+koláče :)) Nebudem kontrolovať, počítať kalórie, hľadať hodnoty v tabuľkách a ani si pamätať co som v ten deň zjedla uvidím co to spraví..Pribrat si môžem dovoliť aj keď samozrejme nechcem ale pre zdravie ci už fyzické no najmä to mentálne to stojí. Potom napíšem ako, dúfam ze pokiaľ mi to pomôže, budem inšpiráciou aj pre tie ktoré sú na tom horšie. Idete niekto už teraz so mnou do toho? +prosím nepíšte tu nič typu co ste dnes jedli atď... Mam pocit ze to to iba zhorsuje

naivny

Pozri ja som nikdy neriešil koľko toho zjem a kalórie, a ani mi vedomosti ohľadne týchto záležitosti nijak nechýbajú a jem na čo mám chuť.