Hlieny v hrdle- som už zúfalý, neviem sa ich zbaviť

Príspevok v téme: Hlieny v hrdle- som už zúfalý, neviem sa ich zbaviť
Rojko

Od nedele ma trápia hlieny v hrdle. Vždy mi pomohlo si zarobiť med s citrónom, a to vypiť. Prešiel skoro týždeň, tento roztok som vypil už asi desaťkrát, ale nepomohlo. Vždy to pomôže len na chvíľu, napríklad v stredu som sa cítil v pohode. Teraz je pol tretej v noci, vzdal som to so snahou zaspať, lebo som sa každých 5 minút budil s pocitom na vracanie a potrebou vypľuť hlieny. Cez deň mi ich veľmi ani vypľúvať nejde a ja to neviem akoby nasilu vykašľať, ale toto je už druhýkrát tento týždeň, čo ma to takto chytilo v noci. K tomu mám ešte sopeľ v nose, ale dýchať mi relatívne dobre, necítim, že by bol nejak veľmi upchatý. Taktiež ma pobolieva hlava a som bez energie. Vypil som pár čiernych a bylinkových čajov, ale vždy len zlepšenie na pár hodín. Prosím vás, ako sa mám tých hlienov v hrdle zbaviť? Už naozaj neviem.

momentik

aj ja to mam, kloktam slanu vodu, robim si lipovy caj s medom, potom aj hociaky, aky najdem plus stopangin a kvapky do nosa, stale dokola, uz som cela znicena.

Renata PD

Ja som mala problem so zatekanim hlienov niekolko rokov... taktiez ked ma chytila choroba vzdy len zapal dutin... vyskusala som Vincentku, morsku sol, caste pobyty pri mori- tie pomahali ako jedine - pri mori mi hlieny nezatekali... taktiez mi to vydrzalo este 1-2 tyzdne po navrate a potol znova... Vylucila som mliecne v podstate mliecne som nikdy extra nejedla max 1 jogurt denne nakolko mliecnu varu ani mlieko nelubim. Absolvovala som vytery, hrdla, nosa- ok, bez nalezu, rontgen dutin-dutiny absolutne ciste, krcne- v poriadku, imunologia v poriadku, alergologicke testy v poriadku... potom som zmenila krcneho, ktory ma vysetril a zistil krivu prepasku v nose... zakrivenu strasne tak ako este nevidel... Po operacii nosnej prepasky( min rok) konecne zatekanie hloenov prestalo! Mozem jest mliecne, mozem cokolvek proste nezatekaju. Ono v obdobi problemov som ja v podstate aj ked som bola niekedy prechladnuta nadcha mne von zivote netiekla.... teraz uz ano

Rino

Ja sa trapim od leta. Zistili mi alergicku rinosinusitidu tak cakam na alergo vysetrenie. Skus kloktat slanu vodu, alebo si kup Vincentku. Mne zatekaju hlieny z nosa, sliznica v nose je neustale opuchnuta. Do toho sa mi moce hlava kazdy den. Tiez som zufala uz