Čo sa vám nepáči na mužoch?

sesternica

ja nemam rada,ked chcu byt nasilu zabavni a myslia si,ze to dokazu ked budu vulgarni. a ked si pred kamaratmi utahuju z priatelky alebo manzelky. A este ked jedina tema co ich zaujima je sex,auta,posudzovanie zien a tak stale dookola.

babenka

tak to sa osobne nepoznáme :(
ale mohli by sme sa,takz poetik! cestny, romanticky, galantny...o com je toto forum???
ako hlboko sme sa doteraz vsetky mylili, hroza!
Strhnut nam bod za tie mylne predstavy o muzoch!
jedenznich,hybaj na temu Depky k umelcom

jedenznich

no, musim sa z hlboka nadychnut...: )
4...dve labutienky a ci labute, ktore prebudzaju instinkt lovca
5. priehlbinka, kde si drieme strazca najvacsieho pokladu na svete
: )))

jedeznich

Babenka, tak sa priprav, zhora nadol:):
.
1. urcite pekne, pozitivne oci (vsetky zeny maju pekne oci, to som kdesi tu, na inete cital a suhlasim s tym)
2. nezbedny nostek
3. jemne nabruseny jazycek, ktory muza trochu "podvihne" (zo stolicky?) a nenecha ho len tak hliviet
4...mám pokracovat... ? : ))

jedenznich

Babenka, a ja si zasa myslím že máš:
jeden, dva..., no ešte potom...tri, štyri, päääť.., no aspoň šesť pozitív. Hádaj ktoré? : )))

broňa

námet znie "čím nás muž neohúri,čo nám na nich vadí" takže každá píše k veci.Píše len o tých, ktorí neohurujú, skôr odpudzujú, a čím odpudzujú, čo je plus pre mužov,keď si to prečítajú. Aspoň vedia, čo majú zmeniť ak sa to týka práve ich.
Naozaj to neznamená, že všetci sú takí,veď inak by sme sa nikdy nemohli zaľúbiť a neprežívať krásne vzťahy (citujem s takými humusákmi, plesnivcami, zbabelcami...)
Nanešťastie, niekedy sa napriek mínusom v podstatných veciach zaľúbime(och, tie ružové okuliare) Potom je spolunažívanie "veselé".A nie je to len ich chyba, ale aj naša. Kde sme mali oči a rozum?
Poznáte to,čo sa hovorí: muž dúfa, že sa po svadbe žena nezmení a žena dúfa, že sa muž po svadbe zmení. A po svadbe je to presne naopak.
:)))