Čo sa vám nepáči na mužoch?

hanniballecter

čím viac sa zahryzávam do týchto článkov a "názorov," tým sa mi zdajú tvrdšie, ťažšie prehryznuteľné, a na chuť evidentne nezrelé. to tu musia písať fakt, prinajlepšom zväčša, pubišky. nevykryštalizovaný názor... je hodný zverejnenia? najprv pozoruj, analyzuj-čo i len laicky, potom skús posudzovať. proste dvakrát meraj a raz rež. a nesúď bez toho, aby si si uvedomila, že aj ty budeš raz súdená. ozaj, muži(som jeden z nich) nie sú pánmi sveta. sú skôr otrokmi svojich hormónov... a ženy to vedia veľmi pragmaticky zneužiť.

hanniballecter

a čo sa vám páči na mužoch? mimochodom,
koľko máte rokov, keď si myslíte, že už máte pevne stanovený názor na mužov a zásadné požiadavky. ste si isté, že viete čo chcete. ste si tiež vedomé toho, či je váž názor jednoznačne, ako to nazvať, čo najbližší k realite? a ak ste si naozaj také isté, neznamená to prílišné sebavedomie, čo sa týka názoru, hraničiace až z ignoranciou? hmmm?

Jarka77

Mne sa nepaci na muzoch ked su zahladeni sami do seba, nemam rada takych suverenoch co som to som. A vadi mi velmi ked su taky co nedbaju na hygienu.Mne osobne musim muz vonat nie vonavkou ale viete ako to myslim niekedy moze byt krasavec a prejdes okolo neho a je ti zle.Dolezite je aby si zena s muzom rozumela aby vedeli rozpravat o tom co jednemu alebo druhemu vadi a bud to tolerovat alebo nie.To uz zalezi na nich.Neznasam ked si ja mam domysliet ze mu to vadi.Mam rada veci na rovinu diskutovat o tom ci sa to da zmenit alebo nie.Nemam rada klamarov.Muz nemusi byt pekny hlavne tie vzajomne sympatie su dolezite.A vzajomne pochopenie a tolerancia.Nemam rada ked mudruju ako zeny soferuju. Neznasam ked sa pytaju kedy prides kde ides kto ti vola kde si bola a tak.Zena ked chce povie.Lebo tym ze muzi kontroluju zeny tym nic neziskaju skor opacne.Zeny su podla mna take ze potrebuju aj kamosky ist na kavu a pokecat predsa sme asi viac ukecanejsie a niektori si uz myslia ze ich podvadzas abo podobne. Alebo ze v domacnosti jasne zena ma toho nastarosti viac ale aj muz by sa mal pricinit trosku pomoct alebo sa opytat co ti treba pomoct a nie citat noviny a sediet pred telkou. Jasne nikdy sa asi nenajdu dokonale osoby co si uplne vyhovuju dolezite je vzajomna tolerancia a hladat si v tom druhom aj to dobre a snazit sa vzajomne prisposobit.

sona

takze ja nemam rada uchylov - co stlae len o sexe a o nicom inom, dalej vymetencov - tych co maju v hlave len prievan, pripadne sex a pivo, dalej tych co musia sebe a okoliu stlae nieco dokazovat, pootm tych co rospravaju slovami typu, ahojcek, babenka, sexicek, cukricek, fnuk, cmuk a podobne a nakoniec najviac neznasam tych co povazuju zeny za nieco menej ako su oni, co si mysila ze oni su uzasny a baby zluzia na sex a na to aby uvaril, aoprala, pozehlila, upratala a starala sa o deti....

petre

Moja skusenost je taka,ze som sa niekolkokrat vo svojom zivote snazil nadviazat vztah romantickymi sposobmi,byt galantny a pozorny,citlivy a jemny,ale vzdy som bol napokon odsunuty a ta,ktorej som vyznaval svoje city dala prednost hrubemu suverenovi,ktory si to vyskusal uz s mnohymi.Tak ako je to potom s tymi vasimi predstavami o romantike,damy?

Darylle

hm... muzi su v pohode, teda obcas su uplni magor, viete, co tym myslim, a nenavidim, ked su vtieravi a ked prilis nadavaju len aby boli zaujimavi... a taki ti cavovia... hruza...

babenka

jedenznich :))))
dakujeme za tvoje príspevky, vidno z nich, ze nepatris k tej skupine o ktorej tu piseme.
Asi zalozime debatu aj na temu: co sa nam na muzoch paci!!
:))))))))))

jedenznich

Baby, toto je asi môj posledný príspevok, koniec-koncov je to vaša téma.
Ak sa vám teda ten-ktorý nepáči, chyťte ho za bradu, pozrite mu priamo do očí a povedzte mu to z mosta – do prosta (ale tak, aby to zhltol a mal ešte šancu to napraviť).
.
(banenka, si naozaj milá a ďakujem za tvoju snahu nám „mocnejšej polovici sveta(?)“ udržať „tvár“,
aj keď sa nám to darí často vlastnou vinou strácať,
ale ako často v živote, s tými kladmi aj chybami, myslím, je to baby : xalani, 1:1)
Je ale jasné, že baby majú kladov viac : )))
.
Inak, vonku je krásne leto, tak si ho užívajte v pozitívnom duchu. : ))