Na tému ATEIZMU

Príspevok v téme: Na tému ATEIZMU
Finalprayer

Už ma nebaví dookola počúvať pri náboženských témach , keď sa zrazu ozve ateista a z brucha vyhlási , že on nikomu nikdy nič zlé neurobil , že on v Boha neverí , že on je ten "správny , so zdravým a triezvym rozumom nevinný ateista"...

No tak buď sú ateisti totálne nesebakritickí alebo si absolútne nechcú priznať svoju totálnu až radikálnu netolerancie akéhokoľvek náboženstva...

A svojim spôsobom sa hlásia k ideológiám ateistických totalitných režimov nacizmu a komunizmu , kôli ktorým tiež pretieklo mnoho krvi...

Takže keď mi tu nejaký ateista bude básniť o cirkevnom kresťanskom upaľovaní bosoriek, ja mu pripomeniem nacizmus a komunizmus a nespočetné množstvo zavraždených a utýraných ľudí

A už vôbec neznášam ten postoj ateistov , že sa tvária ako by nič nemali na svedomí ako neviniatka a myslia že to oni majú zdravý sedliackym rozum a pritom sú len ideologicky sfanatizovaní...

Finalprayer

Ateizmus nieje vedecký dokázaný, existuje iba v teórii , v praxi ateizmus neexistuje ...
Je ešte menej hodnotný ako vedecká fikcia...
A to čo ateisti pokladajú za ateizmus v podstate nieje ateizmus ale niečo úplne iné...
Ani my kresťania neveríme rozprávkam , veríme Bohu....

Rok

Keď som ateista, tak som automaticky komunista alebo nacista? Zvláštna logika. Tie náboženské rozprávky sú asi trochu škodlivé na hlavu.