Tehotná napriek negatívnym testom? Len špinenie po 60 dňoch, nepravidelný cyklus...

Príspevok v téme: Tehotná napriek negatívnym testom? Len špinenie po 60 dňoch, nepravidelný cyklus...
manda276

Ahojte, prišla som si sem po radu len tak..zaujíma ma váš názor ;) nie som zúfalá, ani by som nijak nestresovaala keby som bola tehotná.. :D ale.... aby som začala od začiatku. Brala som antikoncepciu asi 3 a pol roka ..v novembri minulého roka som ju vysadila, odvtedy používame s priateľom kondómy... prvý menzes mal problém nabehnúť ale asi po 50tich dňoch prišiel a potom približne každých 40 dní som mala normálny menzes (odjakživa, aj pred HAK som mávala nepravidelnú menštruáciu) no teraz celý august, skoro celý september nič až na konci (nejaký 60ty deň cyklu) som pár dní mala len také slabé špinenie..fakt skoro nič to nebolo.. test som si robila dva krát, (druhý po týždni).... a oba negatívne, je mi jasné že pokiaľ som napríklad otehotnela nejaký 40ty-50ty deň, je to skoro na test... lebo ovuláciu fakt netuším kedy mám ?.... no na vyvolávačku ísť nechcem, nakoľko nechcem do seba pchať ďalšie hormóny...a za doktorom pôjdem až niekedy v novembri na preventívnu.... vravím..nesúri mi to....som len taká vykoľajená z tohto posledného "menzesu" .....a tak. Čo si o tom myslíte? Boli ste tehotné aj napriek negatívnym testom?
Btw. Používame síce kondómy lebo dieťa by sme chceli mať až neskôr...ale niekedy priznám sa sme napríklad dali kondóm až neskôr..alebo vôbec, s tým že sa do mňa priateľ nespravil..... a plus - má menej spermií, takže mi to proste celé príde nepravdepodbné.. :D ale tak keby už, samozrejme, že by nás dieťatko potešilo, o to viac keď je riziko, že otehotnieť bude možno problém.... ďakujem za vaše názory :)