tlak 150/111

Príspevok v téme: tlak 150/111
anria 44

ahojte .. dnes som bola u DR - koli padaniu vlasov,strasne mi padaju - dala som si zobrat KRV . nech mi kuknu stitnu zlazu . u DR som nebola asi 4 roky . vyhybam sa im ....KRV mam OK , dokonca aj stitnu zlazu mam OK .aj pecen . vsetko OK - som cakala ze to bude zle.ked som tam tak dlho nebola -. mam 34 rokov , 55kg - za dva roky som pribrala 5 kg inak -- strasne lubim jest .ale viac nezdrave ako zdrave . akoze milujem aj zeleninu ,aj salaty - aj ovocie , melony ale ked idem na obed dam si hamburgerik,hranolky -- milujem sladkosti . to ked nemam viem aj vrazdit -rano vzdy vypijem malu kavu a k tomu nugatovy kroasant to musi byt -- to milujem - proste som spokojna ,ked som dobre najedena , jedavam aj vecer ....to si z muzom doprajeme pizzu a vinko k tomu ,alebo pivko - proste ked som dobre napapkana som najspokojnejsia - lenze kilecka sa zacali lepit - pred 30kou som mala 48 kg -- mohla som aj slona zjest .drzalo sa stale na tej istej vahe - ale teraz to ide hore :( no minuly rok som si len tak zmerala tlak . a mala som zvyseny -- nejak som to neriesila - ved to mavaju predsa tucny ludia - pred mesiacom som si znova merala len tak . tiez zvyseny -- no a dnes u doktora dva krat a mala som 150/ 111. este ked mi davala ten vankusik , vravi ,boze aku mate chudu ruku -- ved to ani neobtocim , a ked zbadala tlak bola trocha v uzase . ze clovek ako ja kvazi chudy ma taky tlak - vobec stym neratala tak merala aj druhy krat .. tak mi povedala ,ze si mam kupit tlakomer a mam sa kontrolovat ,zapisovat si -a mam prist v decembri na kontrolu -- stihly ludia mavaju zvacsa nizky tlak nie vysoky -- mozem pocut nejake nazory ? este napisem , ze skoro vsade chodim peso -- denne nachodim peso asi 3 km - mam taku aplikaciu na mobile - sem tam chodim aj behat .aj na bike /ked ma niekto zavola /- sporotvy typ nie som - sport neoblubujem - mam rada pohodicku doma na gauci a knizky s poharom vinka .ked mam cas - stresy mavam tak ako kazdy bezny clovek ...ale som stresman ,mna vystresuje kazda blbost - to neviem ovplivnit ..mam to v sebe .. darmo mi niekto povie . menej sa stresuj.. ked nieco pride -- tak sa neviem ovladat - mam brat nejake vitaminy ?? alebo nejake rady prosim :) dakujem.

Ninni

Mne zacali hrozne vlasy padat asi rok dozadu, az teraz som s tym zacala nieco robit, ale je to o mozno 60% lepsie. Beriem zinok mesiac a pol a asi mesiac mam sadu Nanogel, sampon, balzam, aj vodicku do pokozky vlasov... ked sa sprchujem ostava po mne o polovicu menej vlasov ako predtym, aj ked si zehlim

anria 44

ano ... samozrejme tlakomer som si uz objednala - no ja z lekarov strach nemam ..len sa im proste vyhybam .. strach mam iba zo zubara ,tam by mi tlak vysiel aj na 180 :DDD